تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 بهمن 1396 20:40. مانوئل نویر که در یک سال گذشته سه بار پایش شکسته هنوز مشخص نیست چه زمانی می‌تواند دوباره درون دروازه بایرن مونیخ بایستد، با این حال یوپ هاینکس مطمئن است که او می‌تواند در جام جهانی بازی کند. به گزارش ایلنا، نویر که پایش را ماه سپتامبر جراحی کرد برای آخرین مرحله درمان پایش به تایلند رفته است. هاینکس، سرمربی بایرن گفت: «ما او را تحت فشار نگذاشته‌ایم. هیچ تاریخ مشخصی برای بازگشت او تعیین نشده. شخصا معتقدم که او می‌تواند برای ما و تیم ملی در جام جهانی ...

تردید بزرگ ژرمن‌ها در رسیدن نویر به جام جهانی

تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 بهمن 1396 20:40


اخبار,اخبار ورزشی,نویر

مانوئل نویر که در یک سال گذشته سه بار پایش شکسته هنوز مشخص نیست چه زمانی می‌تواند دوباره درون دروازه بایرن مونیخ بایستد، با این حال یوپ هاینکس مطمئن است که او می‌تواند در جام جهانی بازی کند.

به گزارش ایلنا، نویر که پایش را ماه سپتامبر جراحی کرد برای آخرین مرحله درمان پایش به تایلند رفته است.

 

هاینکس، سرمربی بایرن گفت: «ما او را تحت فشار نگذاشته‌ایم. هیچ تاریخ مشخصی برای بازگشت او تعیین نشده. شخصا معتقدم که او می‌تواند برای ما و تیم ملی در جام جهانی بازی کند، با این حال زمان بازگشت را خودش و تیم پزشکی باید تعیین کند. او نمی‌تواند در این باره ریسک کند.»

 

نویر در جام جهانی ۲۰۱۴ یکی از بازیکنان کلیدی آلمان در راه قهرمانی بود، ولی مصدومیت‌های اخیر تردیدهایی درباره درخشش او در جام جهانی روسیه به‌وجود آورده است. در صورتی که نویر برای جام جهانی آماده نشود، ترشتگن گزینه اصلی جانشینی او درون دروازه آلمان خواهد بود. دروازه‌بان بارسا در این فصل بسیار آماده بوده و بهترین فصل حضورش در این تیم را سپری می‌کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه