تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردین 1395 11:20. تیم فوتبال استقلال با تغییرات گسترده به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت. به گزارش نامه، شکست سنگین در دربی حسابی خشم مربیان استقلال را بر افروخت و حتی هیات مدیره این باشگاه به مظلومی هم اولتیماتوم داد. از طرف دیگر مظلومی در تمرین روز گذشته حسابی از برخی از بازیکنان انتقاد کرد و عملکرد آنها را در بازی برابر پرسپولیس زیر سوال برد و اظهاراتی مطرح کرد که نشان می دهد قصد دارد برای بازی فولاد تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کند. مظلومی در نشستی که در ر ...

ترکیب استقلال مقابل فولاد متحول می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 فروردين 1395 11:20


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلال

تیم فوتبال استقلال با تغییرات گسترده به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

به گزارش نامه، شکست سنگین در دربی حسابی خشم مربیان استقلال را بر افروخت و حتی هیات مدیره این باشگاه به مظلومی هم اولتیماتوم داد.

از طرف دیگر مظلومی در تمرین روز گذشته حسابی از برخی از بازیکنان انتقاد کرد و عملکرد آنها را در بازی برابر پرسپولیس زیر سوال برد و اظهاراتی مطرح کرد که نشان می دهد قصد دارد برای بازی فولاد تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

مظلومی در نشستی که در رختکن با استقلالی ها داشت خطاب به آنها گفت: «در بازی آینده شاید هیچ کدام از نفرات دربی بازی نکنند! بنابراین برای این 4 بازی با هیچ کس تعارف ندارم.»

 

اخبار ورزشی - نامه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه