تساوی با پرسپولیس مایه شرمساری نیست/ آل‌کثیر برای جدایی مردد شده. تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 دی 1396 15:34. سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه نمی‌تواند در کوتاه مدت برای این تیم معجزه کند، گفت: تساوی با پرسپولیس که جزو ۴ تیم برتر آسیا است، مایه شرمساری نیست. هومن افاضلی در گفتگو با مهر، درباره شرایط تیم فوتبال نفت تهران بعد از تساوی مقابل پرسپولیس در لیگ برتر گفت: بعد از بازی با پرسپولیس تمریناتمان را ادامه داده ایم و خودمان را برای دیدار با تراکتورسازی آماده می کنیم. به هر حال شناخت ...

تساوی با پرسپولیس مایه شرمساری نیست/ آل‌کثیر برای جدایی مردد شده

تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 دی 1396 15:34


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه نمی‌تواند در کوتاه مدت برای این تیم معجزه کند، گفت: تساوی با پرسپولیس که جزو ۴ تیم برتر آسیا است، مایه شرمساری نیست.

 هومن افاضلی در گفتگو با  مهر، درباره شرایط تیم فوتبال نفت تهران بعد از تساوی مقابل پرسپولیس در لیگ برتر گفت: بعد از بازی با پرسپولیس تمریناتمان را ادامه داده ایم و خودمان را برای دیدار با تراکتورسازی آماده می کنیم. به هر حال شناخت کامل از بازیکنان، نیاز به زمان بیشتری دارد.

 

وی افزود: البته با تعدادی از بازیکنان تیم نفت مثل محمد نصرتی، احمد آل نعمه، محسن بنگر و هاشم بیگ زاده را به واسطه کار در تیم ملی آشنایی دارم. از امیرحسین فشنگچی و سامان آقازمانی را هم به خاطر حضورشان در پرسپولیس شناخت دارم. بازیکنی مثل امین منوچهری هم اولین بار زیر نظر خودم در رده بزرگسالان در تیم شهاب زنجان بازی کرد ولی با سایر بازیکنان کار نکرده ام و نیاز به زمان بیشتری هست.

 

سرمربی نفت در پاسخ به این سئوال که آیا از تعبیر «دفاع اتوبوسی» در قبال تاکتیک نفت برابر پرسپولیس ناراحت نشده است؟ یادآور شد: خیر، این بحث ها در فوتبال وجود دارد. هر مربی وظیفه دارد باتوجه به شرایط تیم خودش و تیم مقابل، بیشترین امکان را برای موفقیت به کار بگیرد. من نمی توانم در کوتاه مدت معجزه کنم و یا کار عجیب و غریب انجام بدهم. مهم این بود که برابر پرسپولیس دست خالی از زمین خارج نشویم.

 

افاضلی با بیان اینکه پرسپولیس جزو ۴ تیم برتر آسیا است، تاکید کرد: این تیم حتی اگر یک مقدار خوش شانس بود می توانست به فینال لیگ قهرمانان راه یابد. پرسپولیس یکی از بهترین مربیان تاریخ ورزش ایران را دارد. حدود هشت بازیکن این تیم هم با من در تیم امید و سایر تیم ها کار کرده اند.

 

وی گفت: کسب نتیجه تساوی مقابل پرسپولیس نه تنها در ایران بلکه در آسیا نباید مایه شرمساری تیمهای مقابل باشد. من تیمم را بر اساس واقعیات سازماندهی کردم. همین تیم نفت قبل از بازی هفته گذشته سه بار با پرسپولیس بازی کرده بود و هر سه بار باخته بود.

 

سرمربی تیم نفت در پاسخ به این سئوال که در شرایط فعلی، مهمترین دغدغه و نیازش برای نفت چیست؟ تصریح کرد: اولین نیاز مبرم نفت، آرامش است و دومین مورد هم بازشدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه. ما نیاز داریم که بازیکنان جدیدی به خدمت بگیریم و تقویت شویم.

 

افاضلی ادامه داد: پنجره نقل و انتقالات نفت به دو دلیل بسته بود که یکی از این دلایل، برطرف شده است. یک مشکل دیگر هم در حال رفع شده است. باشگاه بدهی هایی دارد که باید بتوانیم با سازمان لیگ توافق کنیم.

 

وی در خصوص وضعیت عیسی آل کثیر و جدایی وی از نفت هم گفت: من بازیکنی را به زور نگه نمی دارم. آل کثیر باید با مسئولان باشگاه به توافق برسد. از نظر من این موضوع حل شده است.

 

سرمربی نفت در پاسخ به این سئوال که آیا با این حساب جدایی آل کثیر قطعی است؟ خاطرنشان کرد: آل کثیر به من گفت که برای جدایی دو دل شده است ولی قصد دارد با مسئولان باشگاه نفت هم صحبت کند و بعد تصمیم نهایی را بگیرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه