تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 17:45. پلیس در حال بررسی پیام‌های تهدیدآمیز ارسال شده به همسر داور لیگ برتر ،مایکل اولیور، است. به گزارش ایلنا، بازی برگشت یوونتوس با رئال مادرید با جنجال بزرگی همراه شد و سوت دقیقه ۹۳ مایکل الیور اعتراض شدید بازیکنان ایتالیایی و از جمله جیانلوئیجی بوفون افسانه‌ای را به دنبال داشت که گفته بود در قلب این داور سلط زباله قرار دارد. اگرچه بوفون پس از راهیابی رئال و چند روز گذشت از این دیدار در برنابئو اعلام کرد در آن لحظه احساساتی تصمیم گرفته، طرفداران یوون ...

تهدید به مرگ داور جنجالی بازی رئال مادرید - یوونتوس!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 17:45


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار رئال مادرید و یوونتوس

پلیس در حال بررسی پیام‌های تهدیدآمیز ارسال شده به همسر داور لیگ برتر ،مایکل اولیور، است.

به گزارش ایلنا، بازی برگشت یوونتوس با رئال مادرید با جنجال بزرگی همراه شد و سوت دقیقه ۹۳ مایکل الیور اعتراض شدید بازیکنان ایتالیایی و از جمله جیانلوئیجی بوفون افسانه‌ای را به دنبال داشت که گفته بود در قلب این داور سلط زباله قرار دارد.

 

اگرچه بوفون پس از راهیابی رئال و چند روز گذشت از این دیدار در برنابئو اعلام کرد در آن لحظه احساساتی تصمیم گرفته، طرفداران یوونتوسی بیخیال الیور نشدند و علاوه بر توهین‌هایی که به او نسبت دادند، دست به تهدید همسرش زدند!

 

طبق گفته رسانه‌های انگلیسی شماره تلفن همسر الیور، لوسی، در فضای مجازی منتشر شده و طرفداران افراطی موجب آزار و اذیت این داور شاغل در سوپر لیگ بانوان انگلیس شدند. پلیس تحقیقاتش را در این باره آغاز کرده اگرچه تهدیدها تا درب خانه الیور هم کشیده شده و صندوق پستی خانه آنها از نامه‌های تهدید آمیز لبریز شده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه