تیام جانشین مهاجم ونزوئلایی الهلال می‌شود؟. تاریخ انتشار : شنبه, 29 اردیبهشت 1397 09:42. باشگاه الهلال عربستان قید ادامه کار با مهاجم ونزوئلایی خود را زد. به گزارش مهر، باشگاه الهلال عربستان قصد ادامه همکاری با «جلمین ریواس» مهاجم ونزوئلایی خود را ندارد و این بازیکن در لیست فروش الهلال قرار گرفته است. ریواس یکسال دیگر با الهلال قرارداد دارد ولی این باشگاه عربستانی قصد دارد این بازیکن را به یکی از کشورهای عربی منتقل کند. جدایی ریواس از الهلال می تواند به شایعات حضور «مامه تیام» مهاجم سنگالی ...

تیام جانشین مهاجم ونزوئلایی الهلال می‌شود؟

تاریخ انتشار : شنبه, 29 ارديبهشت 1397 09:42


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیام
باشگاه الهلال عربستان قید ادامه کار با مهاجم ونزوئلایی خود را زد. 

به گزارش مهر، باشگاه الهلال عربستان قصد ادامه همکاری با «جلمین ریواس» مهاجم ونزوئلایی خود را ندارد و این بازیکن در لیست فروش الهلال قرار گرفته است. ریواس یکسال دیگر با الهلال قرارداد دارد ولی این باشگاه عربستانی قصد دارد این بازیکن را به یکی از کشورهای عربی منتقل کند.

 

جدایی ریواس از الهلال می تواند به شایعات حضور «مامه تیام» مهاجم سنگالی استقلال در الهلال رنگ واقعیت ببخشد. تیام باوجود اینکه با استقلال قرارداد دارد اما بندی در این قرارداد گنجانده که با پرداخت 200 هزار دلار می تواند از جمع آبی پوشان جدا شود.

 

گفته می شود الهلال پیشنهاد بالایی به تیام داده و این بازیکن هم برای حضور در این تیم عربستانی مشتاق است. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه