تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 آبان 1394 17:17. تیموریان بازی با ترکمنستان را از دست داد. آندرانیک تیموریان به دلیل سفر به قطر و پیگیری ویزای گوام، بازی با ترکمنستان را از دست داد. آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به دلیل صادر نشدن ویزای گوام خود مجبور است امشب به قطر سفر کند. او به همین دلیل با اجازه کادر فنی اردوی تیم ملی را ترک کرد. تیموریان فردا برای انجام امور مربوط به اخذ ویزای گوام به سفارت امریکا در دوحه مراجعه می کند و در صورت صدور ویزایش، فردا شب به تیم ملی در دوبی اضاف ...

تیموریان بازی با ترکمنستان را از دست داد/آندو تیموریان امشب به قطر می‌رود

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 آبان 1394 17:17


اخبار,اخبار ورزشی ,آندرانیک تیموریان

تیموریان بازی با ترکمنستان را از دست داد

آندرانیک تیموریان به دلیل سفر به قطر و پیگیری ویزای گوام، بازی با ترکمنستان را از دست داد.

 آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به دلیل صادر نشدن ویزای گوام خود مجبور است امشب به قطر سفر کند. او به همین دلیل با اجازه کادر فنی اردوی تیم ملی را ترک کرد.

تیموریان فردا برای انجام امور مربوط به اخذ ویزای گوام به سفارت امریکا در دوحه مراجعه می کند و در صورت صدور ویزایش، فردا شب به تیم ملی در دوبی اضافه می شود.

این مساله موجب شده تا فردا عصر در دیدار ایران برابر ترکمنستان، تیم ملی کاپیتان اول خود را در اختیار ��داشته باشد.

 

--------------------------------

 

ترک اردوی تیم ملی برای دریافت ویزای گوام
آندو تیموریان امشب به قطر می‌رود

آندرانیک تیموریان به دلیل صادر نشدن ویزای گوام خود مجبور است امشب به قطر سفر کند و او به همین دلیل با اجازه کادر فنی اردوی تیم ملی را ترک کرد.

 تیموریان فردا برای انجام امور مربوط به اخذ ویزای گوام به سفارت امریکا در دوحه مراجعه می کند و در صورت صدور ویزایش، فردا شب به تیم ملی در دوبی اضافه می شود.

این مساله موجب شده تا فردا عصر در دیدار ایران برابر ترکمنستان، تیم ملی کاپیتان اول خود را در اختیار نداشته باشد.

تیموریان که طی چند روز گذشته به شدت پیگیر دریافت ویزای خود بود بعد از ناامیدی از این قضیه امروز به دوحه سفر کرد تا مقدمات کارش برای دریافت ویزای گوام را در این کشور پیگیری کند. در این ارتباط گفته می شود وزارت امور خارجه نیز پیگیر دریافت ویزای کاپیتان تیم ملی است.

به هر صورت کارلوس کی روش در دیدار با ترکمنستان از حضور این بازیکن محروم است و قادر به استفاده از او برابر حریف نه چندان سخت گروه نخواهد بود. سرمربی تیم ملی در دیدار فردا کمال کامیابی نیا و امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی را به عنوان هافبک دفاعی در اختیار دارد.

 

اخبار ورزشی - ورزش سه

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه