جزئیات پاسخ منفی فیفا به درخواست رفع محرومیت پرسپولیس. تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 08:58. فیفا در نامه‌ای سه‌بندی جواب درخواست باشگاه پرسپولیس برای رفع محرومیت را داده است. پاسخی که علیرغم تلاش‌های دولتمردان ایرانی و ترکیه‌ای برای کمک به پرسپولیس، راهگشای رفع مشکلات این تیم نخواهد شد. به گزارش ایسنا، درپی توافق اخیر باشگاه پرسپولیس و باشگاه ریزه اسپور ترکیه با دخالت اردوغان، حسن روحانی و سلطانی‌فر برای پرداخت نکردن غرامت ۷۸۹ هزار و ۵۰۰ یورویی، مسوولان این باشگاه لایحه‌ای را تنظیم و ب ...

جزئیات پاسخ منفی فیفا به درخواست رفع محرومیت پرسپولیس

تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 08:58


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,فیفا

فیفا در نامه‌ای سه‌بندی جواب درخواست باشگاه پرسپولیس برای رفع محرومیت را داده است. پاسخی که علیرغم تلاش‌های دولتمردان ایرانی و ترکیه‌ای برای کمک به پرسپولیس، راهگشای رفع مشکلات این تیم نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، درپی توافق اخیر باشگاه پرسپولیس و باشگاه ریزه اسپور ترکیه با دخالت اردوغان، حسن روحانی و سلطانی‌فر برای پرداخت نکردن غرامت ۷۸۹ هزار و ۵۰۰ یورویی، مسوولان این باشگاه لایحه‌ای را تنظیم و به کمیته تعیین وضعیت فیفا ارسال کردند تا از محرومیت در دو پنجره نقل و انتقالات نیز رهایی یابند اما فیفا در پاسخ به پرسپولیس تاکید کرد که امکان تجدیدنظر در آرای فیفا نیست و این محرومیت پابرجا خواهد بود.

 

اکنون پاسخ فدراسیون جهانی فوتبال به نامه پرسپولیس روشن‌تر اعلام شده است. فیفا بعد از دریافت درخواست پرسپولیس، پاسخ سه بندی را برای باشگاه ایرانی ارسال کرده است. جزئیات این پاسخ به این شرح است:

 

۱- کمیته‌ی تعیین وضعیت فیفا صلاحیت قانونی برای رسیدگی مجدد به این پرونده را ندارد و پرسپولیس باید به مراجعه ذی‌صلاح مراجعه کند.

 

۲- تجدیدنظر خواهی برای این پرونده توسط CAS (دادگاه حکمیت ورزش) صورت می‌گیرد و باشگاه پرسپولی�� باید به این نهاد مراجعه کند.

 

۳- محرومیت پرسپولیس به خاطر تخلف از ماده ۱۷ آیین‌نامه نقل و انتقالات به گونه‌ای نیست که با توافق این تیم و باشگاه ترکیه‌ای، این محرومیت تعلیق شود.

 

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا و با استناد به اظهارات اخیر مسوولان باشگاه پرسپولیس به نظر می‌رسد درخواست تجدیدنظر پرسپولیس در دادگاه حکمیت ورزش برای رفع محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات نیز پس از توافق با ریزه اسپور متوقف شده و فعلا در دستور پیگیری این باشگاه نیز قرار ندارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه