تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395 09:53. قاسم حدادی فر امسال هم در ذوب آهن ماند و نه به پرسپولیس رفت، نه به استقلال. چند سالی می‌شود که در فصل نقل و انتقالات، استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب قاسم حدادی فر می‌افتند اما در نهایت او در همان تیم خودش می‌ماند و پرسپولیس و استقلال در جذب این بازیکن ناکام می‌مانند. امسال هم این اتفاق تکرار شد و در حالی که استقلالی ها امید زیادی به جذب حدادی فر داشتند، اما در نهایت این بازیکن در اصفهان ماندگار شد. حدادی‌فر که حالا انتقالش به استقلال کاملا منتفی شده ...

حدادی‌فر: شرمنده هواداران استقلال شدم / دست خودم نبود از ذوب آهن جدا شوم

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395 09:53


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,قاسم حدادی فر

قاسم حدادی فر امسال هم در ذوب آهن ماند و نه به پرسپولیس رفت، نه به استقلال.

 چند سالی می‌شود كه در فصل نقل و انتقالات، استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب قاسم حدادی فر می‌افتند اما در نهایت او در همان تیم خودش می‌ماند و پرسپولیس و استقلال در جذب این بازیكن ناكام می‌مانند. امسال هم این اتفاق تكرار شد و در حالی كه استقلالی ها امید زیادی به جذب حدادی فر داشتند، اما در نهایت این بازیكن در اصفهان ماندگار شد.


حدادی‌فر كه حالا انتقالش به استقلال كاملا منتفی شده به همشهری ورزشی گفت: «شرمنده هواداران استقلال شدم. دست خودم نبود از ذوب آهن جدا شوم. خیلی از بازیكنان دوست دارند در استقلال و پرسپولیس بازی كنند.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه