حمایت بلاتر از میزبانی مراکش برای جام جهانی ۲۰۲۶. تاریخ انتشار : شنبه, 05 اسفند 1396 10:20. رییس سابق فیفا اعلام کرد که به نظر او مراکش بهترین گزینه برای میزبانی جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۶ است. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، دو کشور آمریکا و مراکش رقابت سختی برای جام جهانی ۲۰۲۶ دارند. غیر از آمریکا، مکزیک و کانادا نیز خواهان میزبانی این دوره از رقابت‌های جام جهانی هستند. چهار ماه دیگر میزبان این رویداد بزرگ مشخص خواهد شد و از همین حالا کمپین‌های تبلیغاتی این کشورها دست به کار ش ...

حمایت بلاتر از میزبانی مراکش برای جام جهانی ۲۰۲۶

تاریخ انتشار : شنبه, 05 اسفند 1396 10:20


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,بلاتر
رییس سابق فیفا اعلام کرد که به نظر او مراکش بهترین گزینه برای میزبانی جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۶ است. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، دو کشور آمریکا و مراکش رقابت سختی برای جام جهانی ۲۰۲۶ دارند. غیر از آمریکا، مکزیک و کانادا نیز خواهان میزبانی این دوره از رقابت‌های جام جهانی هستند. چهار ماه دیگر میزبان این رویداد بزرگ مشخص خواهد شد و از همین حالا کمپین‌های تبلیغاتی این کشورها دست به کار شده‌اند تا برای میزبانی جام جهانی  از رقیبانشان پیشی بگیرند.

 

در حالی که مراکش تاکنون چهار بار در راه کسب میزبانی جام جهانی شکست خورده است، (۱۹۹۴، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰) این بار این کشور شمال آفریقا جدی‌تر از همیشه به دنبال میزبانی جام جهانی است.

 

سپ بلاتر ۸۱ ساله که به دلیل تخلفات مدیریتی از سمتش تعلیق شده است، گفت‌: مراکش منطقی‌ترین انتخاب ممکن برای میزبانی جام جهانی است. دوباره وقت آن رسیده است که قاره آفریقا میزبان جام جهانی شود و میزبانی این دوره بعد از چند بار ناکامی به مراکش برسد.

 

رییس فیفا همچنین تخلفات در دادن میزبانی جام جهانی به آفریقای جنوبی را رد کرد و گفت‌: هیچ تخلفی در این زمینه صورت نگرفته و آفریقای جنوبی به حق، میزبان جام جهانی ۲۰۱۰ شد و رقابت سالمی هم صورت گرفت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه