حمید استیلی: قلعه نویی به خاطر پول از ملوان رفت

حمید استیلی: قلعه نویی به خاطر پول از ملوان رفتاخبار,اخبار ورزشی,حمید استیلی

سرمربی ملوان می گوید برای پیروزی مقابل نفت تهران بازیکنانش را به زمین خواهد فرستاد.

حمید استیلی سرمربی ملوان بندر انزلی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران گفت: با تیمی بازی داریم که تنها نماینده ایران در آسیا است. تیم ما از لحاظ روانی آماده بازی است و می خواهیم همانطور که استقلال اهواز را شکست دادیم،نفت را هم شکست دهیم.

استیلی در ادامه گفت: من از هفته سوم به این تیم اضافه شدم و ملوان تیمش را بسته بود.ما فقط سه جای خالی داریم و احتیاج داریم آن را با بازیکنان خوب پر کنیم.سعی می کنیم از جوانان ملوان استفاده کنیم.

استیلی درباره مشکلات این تیم گفت: مشکل اصلی تیم ما مالی است.قلعه نویی هم به همین دلیل از تیم جدا شد.از قلعه نویی برای زحمتی که برای این تیم کشید تشکر می کنم.امیدوارم با تعهداتی که اسپانسر داده است مشکلات این تیم حل شود.

او درباره دخالت در کار داوری گفت: اشتباه هم جزئی از داوری است.داوران بزرگی در کشور داریم که باید قدرشان را بدانیم.فغانی فینال جام ملت ها را سوت زده است اما ما او را تخریب می کنیم.

استیلی درباره بازیکنان سرباز این تیم گفت:بازیکنان خوب و بزرگی به تیم ما اضافه شده اند.ماهینی بازیکنی است که در تیم بزرگ و تیم ملی بازی کرده است.او در این چند بازی نشان داده است بسیار مسئولیت پذیر است و باید به او زمان داد تا به دوران اوجش برگردد.

او در پایان درباره اختلاف علی دایی و علی کریمی نیز گفت: این مسائل تمام می‌شود و فقط رفاقت‌هاست که باقی می‌ماند. باید احترام پیشکسوتان را در فوتبال حفظ کنیم و امیدوارم که این دو عزیز هم قدر یکدیگر را بدانند و با یکدیگر آشتی کنند. همه تلاش‌شان را می‌کنند که آنها اختلاف نظرشان را کنار بگذارند.

اخبار ورزشی - خبر آنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه