تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 19:31. سرمربی استقلال اهواز گفت:‌ پرسپولیس کمی بدشانس بود؛ اما گلر ما هم خوب کار کرد. علی حنطه بعد از پایان بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: داور با پرسپولیسی‌ها خوب بود و گلی که سرخپوشان به ثمر رساندند خطا بود. او با تمجید از کادر فنی پرسپولیس گفت: این تمام بضاعت ما بود، 8 بازیکنم را به دلایل مختلف در اختیار نداشتم. پرسپولیس نشان داد تیم یکدستی دارد و از کادر فنی خوبی بهره می‌برد. او در مورد موقعیت‌های از دست رفته پرسپولیس گفت: گلر ما عملکرد فوق‌العاده‌ای داش ...

حنطه: داور با پرسپولیسی‌ها خوب بود/ گل خطا زدند

تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 19:31


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی استقلال اهواز گفت:‌ پرسپولیس کمی بدشانس بود؛ اما گلر ما هم خوب کار کرد.

علی حنطه بعد از پایان بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: داور با پرسپولیسی‌ها خوب بود و گلی که سرخپوشان به ثمر رساندند خطا بود.

او با تمجید از کادر فنی پرسپولیس گفت: این تمام بضاعت ما بود، 8 بازیکنم را به دلایل مختلف در اختیار نداشتم.  پرسپولیس نشان داد تیم یکدستی دارد و از کادر فنی خوبی بهره می‌برد.

او در مورد موقعیت‌های از دست رفته پرسپولیس گفت: گلر ما عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. البته که پرسپولیسی‌ها هم کمی بدشانس بودند. ما سعی بر کنترل بازی داشتیم و می‌خواستیم از ضدحملاتمان استفاده کنیم. گل پرسپولیس صد در صد خطا بود، آن‌ها دروازه بان ما را زدند. به نظرم استقلال اهواز تا آخرین لحظه می‌جنگد.

 

اخبار ورزشی-  خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه