خبر خوب برای الهلال قبل از دیدار برابر پرسپولیس. تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 اسفند 1395 08:24. سرمربی سرشناس الهلال قبل از دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس یک خبر خوب به هواداران داد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت العاجل، الهلال با هدایت رامون دیاز آرژانتینی تیمی بسیار آماده نشان می‌دهد و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌آید. این تیم عربستانی در دیدار نخست خود در مرحله گروهی باید به مصاف پرسپولیس برود و این دیدار قرار است که روز سه شنبه در ورزشگاه سلط ...

خبر خوب برای الهلال قبل از دیدار برابر پرسپولیس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 اسفند 1395 08:24


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی, الهلال

سرمربی سرشناس الهلال قبل از دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس یک خبر خوب به هواداران داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت العاجل، الهلال با هدایت رامون دیاز آرژانتینی تیمی بسیار آماده نشان می‌دهد و یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌آید. این تیم عربستانی در دیدار نخست خود در مرحله گروهی باید به مصاف پرسپولیس برود و این دیدار قرار است که روز سه شنبه در ورزشگاه سلطان قابوس عمان برگزار شود.

 

سرمربی آرژانتینی الهلال قبل از دیدار برابر پرسپولیس یک خبر خود به هواداران تیمش داد و آن این که عبدالله الزوری مدافع تاثیر گذار تیمش به دیدار برابر پرسپولیس می‌رسد و می‌تواند به میدان برود.

 

غایب بزرگ الهلال در دیدار برابر پرسپولیس سالم الدوسری است.

 

سایت العاجل نوشت: هواداران الهلال خود را آماده دیدار حساس برابر پرسپولیس می‌کنند. گنجایش ورزشگاه سلطان قابوس 27 هزار نفر است و تا الان هواداران الهلال حدود 10 هزار بلیت این بازی را خریداری کرده‌اند. پرچم های باشگاه الهلال در بین هواداران تقسیم شده و آنها خود را آماده دیداری حساس کرده‌اند.

 

این دیدار برای هر دو تیم پرسپولیس و الهلال بسیار حساس است و پیروز آن می‌تواند  ��مید زیادی برای صعود به عنوان تیم صدرنشین را داشته باشد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه