تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 آذر 1395 08:56. مدیر فنی و سرمربی موقت تیم فوتبال سیاه جامگان از حل مشکلات مالی بازیکنان این تیم تا امروز خبر داد. خداداد عزیزی در گفتگو با مهر ابتدا در خصوص مشکلات مالی باشگاه سیاه جامگان اظهار داشت: مالک باشگاه حساب و کتاب بازیکنان را انجام داده و بزودی (شاید تا امروز) به حساب بازیکنان بخشی از مبلغ قراردادشان واریز شود. به این ترتیب تیم ما مشکل مالی نخواهد داشت و انشاءالله با طیب خاطر در اهواز به میدان خواهیم رفت. عزیزی در خصوص بازی این هفته سیاه جامگان در لیگ ...

خداداد عزیزی: بازی کردن در اهواز همیشه سخت است

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 آذر 1395 08:56


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,خداداد عزیزی

مدیر فنی و سرمربی موقت تیم فوتبال سیاه جامگان از حل مشکلات مالی بازیکنان این تیم تا امروز خبر داد.

 خداداد عزیزی در گفتگو با مهر ابتدا در خصوص مشکلات مالی باشگاه سیاه جامگان اظهار داشت: مالک باشگاه حساب و کتاب بازیکنان را انجام داده و بزودی (شاید تا امروز) به حساب بازیکنان بخشی از مبلغ قراردادشان واریز شود. به این ترتیب تیم ما مشکل مالی نخواهد داشت و انشاءالله با طیب خاطر در اهواز به میدان خواهیم رفت.

 

عزیزی در خصوص بازی این هفته سیاه جامگان در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی در خوزستان همیشه سخت است. تیم های خوزستانی تیم های خوبی هستند که در خانه خودشان بهترین عملکردها را دارند. تیم استقلال خوزستان که مدافع عنوان قهرمانی است، از خط حمله بسیار خوب و خطرناکی بهره می‌برد و مهاجمان این تیم قابلیت گل زدن به هر تیمی را دارند.

 

وی افزود: البته تیم ما هم حریف دست و پا بسته ای برای استقلال خوزستان نیست. سیاه جامگان به اهواز نمی رود که دست خالی از این شهر بازگردد.

 

عزیزی که سابقه مربیگری در اهواز را هم در کارنامه اش دارد گفت: از تیم استقلال خوزستان آنالیز خوبی داریم و با توجه به شناختی که از نقاط ضعف این تیم داریم، امیدواریم که با استفاده از مناطق آسیب پذیر  این تیم به اهدافمان برسیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه