خریدار 300 میلیاردی دست به نقد پرسپولیس می خواست اسپانسر استقلال باشد؟

خریدار 300 میلیاردی دست به نقد پرسپولیس می خواست اسپانسر استقلال باشد؟اخبار,اخبار ورزشی,مزایده استقلال و پرسپولیس

یکی از افراد ویژه حاضر در مزایده استقلال و پرسپولیس فردی به نام معظمی نیا بود که می گفت می خواهد تیم را نقدا به قیمت 300 میلیارد بخرد و به مردم کرمانشاه هدیه کند.

 به گزارش  خبرآنلاین ؛ روز انجام مزایده استقلال و پرسپولیس پر بود از اتفاقات عجیب و غریب اما یکی از جالب ترین اتفاقات آن روز ، خریدار دست به نقد پرسپولیس بود که چون دیر رسید از مزایده کنار گذاشته شد. فردی به نام علیرضا معظمی نیا که می خواست پرسپولیس را بخرد اما جستجوی نامش در اینترنت و پرس و جو از اهالی فوتبال هیچ حاصلی را به همراه ندارد.

نه امیررضا خادم ، نه نژادفلاح و نه پوری حسینی جزئیات بیشتری درباره او نمی دهند اما تنها از دل حرف های خودش این حس ایجاد می شود که او اصالتی کرمانشاهی دارد. معظمی نیا که بعد از جلسه با یک پراید ساده جلسه را ترک کرد و آنجا هم گفته بود می خواهد تیم را نقدی بخرد حالا معمای همه اهالی فوتبال شده است. با مشخصات او و اصالتی کرمانشاهی ، یک چهره سرشناس را مردم این شهر به یاد می آورند.

 

پزشک سرشناسی که در بیمارستان پارس تهران طبابت می کند اما هیچ منبعی تا به حال این که او خریدار تیم بوده یا تنها یک تشابه اسمی است را بررسی ، تائید یا تکذیب نکرده است اما اسناد موجود در استقلال نشان می دهد که اواسط فصل جاری نامه ای به این تیم رسیده بود که فردی به نام معظمی نیا خواهان اسپانسرینگ باشگاه استقلال شده بود . بعد از نامه رسمی او ، استقلالی ها خواستند تا این فرد وکیلش را برای ادامه مذاکرات به باشگاه بفرستد اما دیگر خبری از او نشد!


 اخبار ورزشی  -  خبر  آنلاین 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه