خطر حمله تروریستی بیخ گوش رئال و منچستر. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 22 تیر 1396 18:30. محل تمرین کهکشانی‌ها و شیاطین سرخ در تور پیش‌فصل‌شان در آمریکا به دلیل خطر بمب‌گذاری تخلیه شد. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید که اردوی پیش‌فصل خود را این روزها در شهر لس‌آنجلس برپا کرده‌اند، در ورزشگاه دِرک که متعلق به دانشگاه UCLA است، تمرینات خود را برگزار می‌کنند. خوابگاه این دانشگاه و ورزشگاه آن اما حوالی ساعت 10 شب به وقت محلی آمریکا (8:30 امروز به وقت تهران) به دلیل دو اخطار مب ...

خطر حمله تروریستی بیخ گوش رئال و منچستر

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 22 تیر 1396 18:30


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,رئال و منچستر

محل تمرین کهکشانی‌ها و شیاطین سرخ در تور پیش‌فصل‌شان در آمریکا به دلیل خطر بمب‌گذاری تخلیه شد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید که اردوی پیش‌فصل خود را این روزها در شهر لس‌آنجلس برپا کرده‌اند، در ورزشگاه دِرک که متعلق به دانشگاه UCLA است، تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

 

خوابگاه این دانشگاه و ورزشگاه آن اما حوالی ساعت 10 شب به وقت محلی آمریکا (8:30 امروز به وقت تهران) به دلیل دو اخطار مبنی بر احتمال بمب‌گذاری از وجود دانشجویان و تماشاگران حاضر در این ورزشگاه تخلیه شد.

 

دو تیم رئال مادرید و منچستریونایتد که به ترتیب فصل گذشته فاتح لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا شدند، روز گذشته (چهارشنبه) در محل دانشگاه UCLA حضور داشتند، اما به هنگام بروز این اتفاق در این ورزشگاه نبودند.

 

منچستریونایتد در اولین بازی دوستانه خود در تور آمریکایی‌اش به مصاف لس‌آنجلس گلکسی خواهد رفت و سپس با رئال سالت‌لیک دیدار می‌کند.

 

شاگردان ژوزه مورینیو سپس در تاریخ 20 جولای (29 تیر) در همین تور آمریکا با منچسترسیتی مصاف خواهد کرد.

 

آنها سپس در تاریخ‌های 23 و 26 جولای (یک و 4 مرداد) به ترتیب با رئال مادرید و بارسلونا دیدار خواهند کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه