تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 13:41. بازیکنانی که به فکر جدایی از تیم‌های خود هستند، از همین حالا به دنبال تیم جدید می‌گردند. محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان اصفهان به فکر جدایی از این تیم افتاده است. او که نامش به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی برای خرید پرسپولیس در نیم فصل مطرح شده، می‌خواهد هر طور شده از سپاهان برود. روزنامه ایران ورزشی در شماره امروز خود خبر داده که خلعتبری هم به کاپیتان استقلال پیغام داده هم به کاپیتان پرسپولیس!. البته این کار هم کمی دور از عرف فوتبال است چراکه معمو ...

خلعتبری هم به استقلال پیغام داد هم به پرسپولیس!

تاریخ انتشار : شنبه, 23 آبان 1394 13:41


اخبار,اخبارورزشی,باشگاه پرسپولیس

 بازیکنانی که به فکر جدایی از تیم‌های خود هستند، از همین حالا به دنبال تیم جدید می‌گردند.

محمدرضا خلعتبری بازیكن سپاهان اصفهان به فكر جدایی از این تیم افتاده است. او كه نامش به عنوان یكی از گزینه‌های احتمالی برای خرید پرسپولیس در نیم فصل مطرح شده، می‌خواهد هر طور شده از سپاهان برود. روزنامه ایران ورزشی در شماره امروز خود خبر داده كه خلعتبری هم به كاپیتان استقلال پیغام داده هم به كاپیتان پرسپولیس!


البته این كار هم كمی دور از عرف فوتبال است چراكه معمولا كسی كه می‌خواهد به استقلال برود، به پرسپولیس پیغام نمی‌دهد و بالعكس. اما این طور به نظر می‌رسد كه خلعتبری برای قطعی كردن جدایی خود از سپاهان حاضر است با هر دو تیم به طور همزمان مذاكره كند و در نهایت به یكی از آن‌ها برود.


ایران ورزشی امروز همچنین خبر داده كه محسن بنگر و نورمحمدی می‌خواهند رحمان احمدی دروازه بان سپاهان به جمع شاگردان برانكو بپیوندد تا شاید با حضور او، ضعف سرخپوشان در دروازه حل شود.


اخبار  ورزشی  -  خبر  انلاین  

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه