خودشان دارند استقلال را قهرمان حذفی می‌کنند!. تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 10:10. کناره‌گیری خونه به خونه از حذفی، بازیکنان این تیم را بلاتکلیف کرده است. به گزارش خبرآنلاین؛ خونه به خونه به لیگ برتر صعود نکرد و طبیعی است مسئولان، بازیکنان، مربیان و مردم شهر بابل کاملا ناراحت باشند. طبیعتا تلاش برای قهرمانی در حذفی و ارایه یک بازی زیبا می‌تواند درد مردم شهر را تسکین دهد ولی باشگاه خونه به خونه اسیر احساسات مسئولانش شده است. حسن زاده مالک و محمودی سرپرست این تیم اعلام کرده‌اند تیم ...

خودشان دارند استقلال را قهرمان حذفی می‌کنند!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 10:10


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
کناره‌گیری خونه به خونه از حذفی، بازیکنان این تیم را بلاتکلیف کرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ خونه به خونه به لیگ برتر صعود نکرد و طبیعی است مسئولان، بازیکنان، مربیان و مردم شهر بابل کاملا ناراحت باشند. طبیعتا تلاش برای قهرمانی در حذفی و ارایه یک بازی زیبا می‌تواند درد مردم شهر را تسکین دهد ولی باشگاه خونه به خونه اسیر احساسات مسئولانش شده است. حسن زاده مالک و محمودی سرپرست این تیم اعلام کرده‌اند تیم به طور در جام حذفی شرکت نمی‌کند و این یعنی آنها دستی دستی دارند استقلال را قهرمان حذفی می‌کنند.

 

 

 

تصمیمی که مسئولان خونه به خونه گرفته‌اند شبیه به تصمیمی است که یک هوادار احساسی می‌تواند بگیرد. طبیعتا مردم بابل ناراحت هستند ولی آنها دوست دارند تیم‌شان به فینال حذفی برود و دست به یک کار بزرگ بزند. خونه به خونه نشان داده توانایی انجام چنین کارهایی را دارد ولی تا این لحظه اسیر تصمیمات احساسی شده است. بی شک اگر مسئولان این باشگاه سیاست داشتند به جای این اظهارات به تیم انگیزه می‌دادند تا برای آن  فینال آماده شود. حالا بازیکنان خونه به خونه بلاتکلیف هستند و در آستانه فینال حذفی انگیزه خود را از دست داده‌اند. 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه