داور فینال المپیک، دربی سرخابی‌ها در آلمان را سوت می‌زند. تاریخ انتشار : شنبه, 24 تیر 1396 18:09. علیرضا فغانی قرار است دربی پرسپولیس و استقلال در آلمان را قضاوت کند. به گزارش خبرآنلاین؛ قضاوت دربی 85 به علیرضا فغانی پیشنهاد شده اما ممکن است او آن را نپذیرد. قرار است 31 تیرماه در شهر بیله فلد آلمان تیم های پرسپولیس و استقلال هشتاد و پنجمین دربی تهران را برگزار کنند. برای قضاوت این بازی از علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان دعوت به عمل آمده است تا همراه با کمک‌هایش این دیدار را سوت ...

داور فینال المپیک، دربی سرخابی‌ها در آلمان را سوت می‌زند

تاریخ انتشار : شنبه, 24 تیر 1396 18:09


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال وپرسپولیس

علیرضا فغانی قرار است دربی پرسپولیس و استقلال در آلمان را قضاوت کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ قضاوت دربی 85 به علیرضا فغانی پیشنهاد شده اما ممکن است او آن را نپذیرد. قرار است 31 تیرماه در شهر بیله فلد آلمان تیم های پرسپولیس و استقلال هشتاد و پنجمین دربی تهران را برگزار کنند. برای قضاوت این بازی از علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان دعوت به عمل آمده است تا همراه با کمک‌هایش این دیدار را سوت بزنند.

 

البته احتمال اینکه فغانی این موضوع را بپذیرد زیاد نیست چرا که او این روزها به شدت مشغول حضور در کلاس های پیشرفته داوری برای جام جهانی 2018 است و بعید به نظر می رسد که برای قضاوت دربی 85 به آلمان برود.

 

در صورتی که فغانی قضاوت این دیدار را نپذیرد، برگزار کننده‌های این مسابقه سراغ یک داور ایرانی دیگر برای قضاوت این مسابقه می‌روند تا راهی آلمان شود و دربی 85 را سوت بزند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه