تاریخ انتشار : سه شنبه, 24 فروردین 1395 09:59. بیشتر شرکت کنندگان در نظرسنجی برنامه 90 اعتقاد دارند دربی را پرسپولیس می برد. به گزارش خبرآنلاین؛ در نظرسنجی برنامه 90 که به سبک برنامه 2014 ، امکان پیش بینی نتیجه دقیق مسابقه را داشت ، بیش از 60 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ، از برد پرسپولیس در دربی اطمینان داشتند و تنها 25 درصد بازی را به سود تیم مظلومی می دانستند. نتایج درخشان قرمزها در چند هفته اخیر و روند مساوی های تیم مظلومی شاید در این پیش بینی ها بی تاثیر نبوده ، اگرچه استقلالی ها باز م ...

دربی8-8 می شود یا 9-6؟ / شش تایی ها چند برابر 4تایی ها!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 24 فروردين 1395 09:59


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,دربی

بیشتر شرکت کنندگان در نظرسنجی برنامه 90 اعتقاد دارند دربی را پرسپولیس می برد.

به گزارش خبرآنلاین؛ در نظرسنجی برنامه 90 که به سبک برنامه 2014 ، امکان پیش بینی نتیجه دقیق مسابقه را داشت ، بیش از 60 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی ، از برد پرسپولیس در دربی اطمینان داشتند و تنها 25 درصد بازی را به سود تیم مظلومی می دانستند. نتایج درخشان قرمزها در چند هفته اخیر و روند مساوی های تیم مظلومی شاید در این پیش بینی ها بی تاثیر نبوده ، اگرچه استقلالی ها باز می خواهند بگویند آنها شرکت در نظرسنجی 90 را تحریم کرده اند.

از نکات جالب این نظرسنجی نتایج عجیب پیش بینی شده از سوی مخاطبان بود. بیش از 12 هزار نفر نتیجه بازی را 6 بر صفر به سود پرسپولیس و کمتر از نیمی از این تعداد هم نتیجه را 40 بر صفر به سود استقلالپیش بینی کرده بودند. بیس از 60 نفر نتیجه را 9 بر 6 به سود پرسپولیس و بیش از 30 نفر هم نتیجه بازی را 8-8 زده بودند!

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,دربی

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه