درخشان تمام شد

درخشان تمام شداخبار,اخبار ورزشی , حمید درخشان

روزی که علی دایی در ورزشگاه درفشی‌فر بست نشست خیلی‌ها گفتند و نوشتند آقای دایی، ماندن به چه قیمتی؟ امروز هم باید این سؤال را از درخشان پرسید که انگار قصد رفتن و استعفا دادن ندارد.

 عکس‌ها نشان می‌دهد حمید درخشان طوری نژادفلاح را بغل کرده و بوسیده که هر کس نداند فکر می‌کند قرار است نژادفلاح 10 سال مدیر پرسپولیس باشد! در باشگاهی که سالی 6 مدیر عوض می‌شود، مسلماً هم نژادفلاح مهمان است و هم خود درخشان اما از سرمربی پرسپولیس باید پرسید ماندن به چه قیمتی؟!

روزی که علی دایی در ورزشگاه درفشی‌فر بست نشست خیلی‌ها گفتند و نوشتند آقای دایی، ماندن به چه قیمتی؟ امروز هم باید این سؤال را از درخشان پرسید که انگار قصد رفتن و استعفا دادن ندارد.

 

او مدیری را در آغوش گرفته و می‌فشارد که همین 2، 3 روز قبل گفته بود درخشان گزینه اول ماست و با قدرت! به کارش ادامه می‌دهد اما با برانکو توافق کرده‌ایم! خب در این شرایط و با این بیانات شما فکر می‌کنید بازیکن پرسپولیس (که همین طوری هم دل و دماغی نداشت) چه فکری در مورد درخشان می‌کند؟! آیا سرش را جلوی توپ می‌گذارد؟ آیا برای او - و برای پرسپولیس - بازی می‌کند؟ لطفاً شعار ندهید و نگویید بازیکنان فلان می‌کنند و بهمان می‌کنند. بزرگترین بازیکنان تاریخ این مملکت چنان زیرآب ایویچ بزرگ را زدند که بنده خدا نفهمید کی و از کجا خورده، حالا اینکه حمید درخشان است و هر لحظه امکان دارد برای همیشه از پرسپولیس برود.

واقعیت آن است که درخشان تمام شده است. او اگر امروز به عنوان سرمربی پرسپولیس روی نیمکت می‌نشیند و تیمش را مقابل صبا رهبری می‌کند فقط به خاطر آن است که در دربی رفت استقلال را برد وگرنه چند هفته قبل برکنار شده بود. امروز هم بازیکنان پرسپولیس می‌دانند که برکناری درخشان دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

مدیران پرسپولیس (که ماهی یکبار عوض می‌شوند!) اگر به درخشان اعتماد داشتند (که قطعاً نداشتند) مسلماً بحث برانکو و قطبی را که هر دو مشکل مالیاتی دارند، مطرح نمی‌کردند اگر امروز علی دایی سرمربی بود و این اتفاقات می‌افتاد مسلماً چنان گرد و خاکی به راه می‌انداخت که ... اما درخشان خیلی مِلو از کنار قضیه می‌گذرد و حتی نژادفلاح را به سبک فیلم‌های هندی در آغوش می‌کشد او روزی که هر خطا و اعتراضی را ندید تا بماند، تمام شده بود و حالا حتی اگر صبا را شکست دهد اتفاق خاصی برایش نمی‌افتد.

این بردها حکم مُسکن را دارد و مدیران پرسپولیس هم حتماً به جمع‌بندی رسیده‌اند که با برانکو مذاکره کرده‌اند حتی اگر برانکو به هر دلیلی نیاید هم ماندن درخشان فایده‌ای برای خودش و پرسپولیس ندارد. او یک روز با جلسه فرمالیته کمیته فنی ماندنی شد و روز دیگر با برنامه کذایی دو ساله اما این روش‌های منسوخ شده تا کی نتیجه خواهد داد و درخشان با این کارها چند بازی دیگر می‌تواند بماند و خمیازه‌های صادقیان را تماشا کند؟!
اخبار ورزشی - خبرورزشی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه