تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 بهمن 1395 10:43. درد استقلال امروز دلخوری هوادارانی است که در آستانه دو بازی مهم سرمایه این باشگاه محسوب می شوند و امروز با فانوس دنبال یک عذر خواهی و مسئولیت پذیری هستند. به گزارش مهر، درد امروز استقلال این نیست که پنجره های خانه اش بسته شده و دسترسی به هوای جدید و نیروی تازه نفس ندارد، درد امروز استقلال فساد در آکادمی اش نیست، فسادی که تا مغز استخوانش در این بخش نفوذ کرده نیست، درد امروز استقلال منحل کردن تیم بانوانش نیست، بانوانی که معترض بودند چرا طلبشان را نم ...

درد امروز استقلال اینجاست!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 بهمن 1395 10:43


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , استقلال

درد استقلال امروز دلخوری هوادارانی است که در آستانه دو بازی مهم سرمایه این باشگاه محسوب می شوند و امروز با فانوس دنبال یک عذر خواهی و مسئولیت پذیری هستند.

 به گزارش مهر، درد امروز استقلال این نیست که پنجره های خانه اش بسته شده و دسترسی به هوای جدید و نیروی تازه نفس ندارد، درد امروز استقلال فساد در آکادمی اش نیست، فسادی که تا مغز استخوانش در این بخش نفوذ کرده نیست، درد امروز استقلال منحل کردن تیم بانوانش نیست، بانوانی که معترض بودند چرا طلبشان را نمی گیرند و چرا باید با سختی به میدان بروند.

 

درد امروز استقلال مصاحبه های پیاپی اعضای هیات مدیره علیه کادر فنی جوان تیم که از دست تصمیم های مدیران سرگیجه گرفته نیست، درد امروز استقلال عدم پرداخت مطالبات عادل شیحی و عدم درک قوانین فیفا و رسیدگی نکردن به نامه ها نیست.

 

درد امروز استقلال خرید بیش از 8 میلیارد بازیکن و عدم استفاده درست از آنها نیست، درد استقلال خرید تیموریان ها، جباروف ها، چشمی ها، بختیار رحمانی ها، فرشید باقریها، علی قربانی ها، ووریا غفوری ها، کنعانی زادگان ها، میثم مجیدی ها، حاج محمدی ها و عدم استفاده درست از آنها نیست.

 

درد امروز استقلال این نیست که وسط اینهمه بحران سید رضا افتخاری می رود و دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال زیر بیست سال را می بیند.

 

درد امروز استقلال وارد کردن بازیکن های سه  کارته به میدان و سه بر صفر باختن تیم جوانان استقلال نیست.

 

درد امروز استقلال ضربه مشت بوقچی ها به صورت سرپرست تیم جوانان نیست. درد امروز استقلال اینست که دیدار با السد و دربی در پیش است و استقلال وسط بحران ها در حال غرق شدن است.

 

درد امروز استقلال دلخوری تماشاگری است که باید از استقلال در این روزهای سخت حمایت کند اما دلسرد تر از آنست که بتوان شوری در دلش جستجو کرد.

 

درد امروز استقلال پاسخگو نبودن، عذر خواهی نکردن و مسئولیت نپذیرفتن است. درد امروز استقلال اینست که در این باشگاه هیچکس حاضر به پذیرفتن اشتباه نیست. درد امروز استقلال اینجاست که در آستانه دو بازی حساس کسی دنبال دلجویی از هوادار این باشگاه نمی رود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه