تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395 08:36. این روزها جنگ و جدل برانکو و کی روش ابعاد وسیعی پیدا کرده و در این میان هواداران پرسپولیس هم موضع گیری هایی عمدتا به نفع برانکو داشته اند. به گزارش خبرآنلاین؛ این مواضع به صفحات اینستاگرام ملی پوشان پرسپولیس هم کشیده و بعضا هواداران این دو مربی با الفاظی ناشایست اظهار نظرهایی در کامنت هایشان داشته اند. کانال روزنامه پیروزی نوشته که همین مسائل باعث شده تا ملی پوشان پرسپولیس در اندیشه بالابردن پرچم سفید باشند و با پاک کردن تمام پست های اینستاگرام شان به ...

در اعتراض به جدال هواداران بر سر کی روش و برانکو / طارمی و بیرانوند پست های اینستاگرام شان راپاک کردند

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395 08:36


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بیرانوند

این روزها جنگ و جدل برانکو و کی روش ابعاد وسیعی پیدا کرده و در این میان هواداران پرسپولیس هم موضع گیری هایی عمدتا به نفع برانکو داشته اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ این مواضع به صفحات اینستاگرام ملی پوشان پرسپولیس هم کشیده و بعضا هواداران این دو مربی با الفاظی ناشایست اظهار نظرهایی در کامنت هایشان داشته اند. كانال روزنامه پیروزی نوشته كه همین مسائل باعث شده تا ملی پوشان پرسپولیس در اندیشه بالابردن پرچم سفید باشند و با پاک کردن تمام پست های اینستاگرام شان به نوعی اعلام کنند که جدال این دو مربی و موضع گیری هواداران به نفع تیم ملی و پرسپولیس نیست. نکته جالب تر همراهی طارمی با این جریان است.

 

این یعنی آنکه او خودش را پرسپولیسی می داند و نشانه ای است برای بودنش در جمع سرخپوشان.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه