تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 بهمن 1396 21:54. دستیاران شفر اجازه حضور در نشست مدیران استقلال را پیدا نکردند و این امر باعث ناراحتی آن‌ها شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال امروز ظهر با حضور در محل باشگاه در حالی جلسه ای را با افتخاری در مورد گومز مهاجم پرتغالی برگزار کرد که دستیاران او بیرون از محل باشگاه مستقر شدند. به نظر می رسد ساشا شفر ،ساناک و کولی اجازه حضور در این نشست را از سوی مدیران آبی پوش دریافت نکردند و همین امر باعث ناراحتی آنها شده است ...

دستیاران شفر پشت در بسته ماندند/ چشمی مصدوم نیست

تاریخ انتشار : دوشنبه, 02 بهمن 1396 21:54


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال تهران

دستیاران شفر اجازه حضور در نشست مدیران استقلال را پیدا نکردند و این امر باعث ناراحتی آن‌ها شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال امروز ظهر با حضور در محل باشگاه در حالی جلسه ای را با افتخاری در مورد گومز مهاجم پرتغالی برگزار کرد که دستیاران او بیرون از محل باشگاه مستقر شدند.

 

به نظر می رسد ساشا شفر ،ساناک و کولی اجازه حضور در این نشست را از سوی مدیران آبی پوش دریافت نکردند و همین امر باعث ناراحتی آنها شده است.

 

شفر در نشست امروز صحبت هایی را با افتخاری درباره منتفی شدن حضور گومز در استقلال انجام داده است.

 

 مسئولان استقلال پیگیر مالیات و سربازی آبی پوشان

 

با توجه به حضور تیم فوتبال استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مدیران آبی پوش پیگیر رفع مشکل سربازی و مالیات بازیکنان تیم هستند.

 

مسئولان باشگاه استقلال در حال حاضر در صدد هستند تا مشکل سربازی و مالیات برخی از بازیکنان را رفع کنند تا آنها مشکلی برای حضور در رقابت های آسیایی نداشته باشند.

 

چشمی مصدوم نیست 

روزبه چشمی هافبک تیم فوتبال استقلال که در تمرین امروز تیمش از ناحیه پا دچار مصدومیت شد طبق اعلام مسئولان استقلال مشکلی برای همراهی تیمش مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ندارد.

 

این بازیکن با انجام یخ درمانی مشکل مصدومیتش حل شده و می تواند آبی پوشان را در دیدار مقابل پارس جنوبی جم همراهی کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه