تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 21:11. مهاجم سابق یوونتوس می‌گوید دروازه بان افسانه‌ای این تیم اقدام اشتباهی را نسبت به داور مسابقه بازی با رئال مادرید داشت. به گزارش ایلنا، پس از اعلام ضربه پنالتی در دقایق پایانی دیدار یوونتوس برابر رئال مادرید به سود شاگردان زین الدین زیدان، جیانلوئیجی بوفون به دلیل اعتراض شدید به داور مسابقه با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد. دروازه بان افسانه‌ای بیانکونری در پایان بازی گفت داور مسابقه به جای قلب در سینه، سلطل زباله دارد! این واکنش تند سنگربا ...

دل‌پیرو: درک کردن صحبت‌های بوفون دشوار بود

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 21:11


اخبار,اخبار ورزشی,دل‌پیرو و بوفون

مهاجم سابق یوونتوس می‌گوید دروازه بان افسانه‌ای این تیم اقدام اشتباهی را نسبت به داور مسابقه بازی با رئال مادرید داشت.

به گزارش ایلنا، پس از اعلام ضربه پنالتی در دقایق پایانی دیدار یوونتوس برابر رئال مادرید به سود شاگردان زین الدین زیدان، جیانلوئیجی بوفون به دلیل اعتراض شدید به داور مسابقه با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد. دروازه بان افسانه‌ای بیانکونری در پایان بازی گفت داور مسابقه به جای قلب در سینه، سلطل زباله دارد! این واکنش تند سنگربان با تجربه تعجب الساندرو دلپیرو را به دنبال داشت.

 

دل پیرو در این باره با اسکای اسپورت گفت: زمانی که [بوفون] درباره داور صحبت کرد، برای من دشوار بود که صحبت‌هایش را به طور صحیح درک کنم.

 

مهاجم سابق یوونتوس ادامه داد: متوجه نمی‌شوم چرا او چنین نقل قولی را برای اولین بار انجام داد. فوتبال اینگونه است؛ ما لحظات کنونی را تحلیل می‌کنیم که آیا خوب یا زشت است. من فکر می‌کنم چند روز بعد، بوفون کلمات مختلفی برای گفتن به داور خواهد داشت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه