تاریخ انتشار : جمعه, 27 بهمن 1396 17:32. اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان به دومین روز کشیده شد. به گزارش ایسنا، بازیکنان استقلال خوزستان که روز گذشته پس از جلسه با مسئولان باشگاه درباره دریافت مطالبات خود به نتیجه‌ای نرسیدند و دست به اعتصاب زدند، در تمرین امروز (جمعه) تیم نیز حضور پیدا نکردند. بازیکنان استقلال اعلام کرده اند تا مطالبات خود را دریافت نکنند، در تمرینات و دیدارهای پیش رو حضور پیدا نخواهند کرد. بر این اساس و با توجه به اظهارات مسئولان باشگاه، حضور این تیم در دیدار برا ...

دومین روز اعتصاب استقلال خوزستان/ بازی با پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام

تاریخ انتشار : جمعه, 27 بهمن 1396 17:32


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال خوزستان

اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان به دومین روز کشیده شد.

به گزارش ایسنا، بازیکنان استقلال خوزستان که روز گذشته پس از جلسه با مسئولان باشگاه درباره دریافت مطالبات خود به نتیجه‌ای نرسیدند و دست به اعتصاب زدند، در تمرین امروز (جمعه) تیم نیز حضور پیدا نکردند.

 

بازیکنان استقلال اعلام کرده اند تا مطالبات خود را دریافت نکنند، در تمرینات و دیدارهای پیش رو حضور پیدا نخواهند کرد.

 

بر این اساس و با توجه به اظهارات مسئولان باشگاه، حضور این تیم در دیدار برابر پرسپولیس از هفته بیست و چهارم لیگ برتر کشور در هاله ای از ابهام است.

 

موسی کولیبالی از استقلال خوزستان جدا می‌شود؟

موسی کولی‌بالی ��ه طی ماه های گذشته یکی دو بار به دلیل عدم دریافت مطالبات خود در تمرینات تیم شرکت نکرده بود، اکنون نیز بعد از بازی برابر فولاد در تمرینات حضور پیدا نکرده است. او همچنان خواستار دریافت مطالبات خود است.

 

گفته می‌شود کولیبالی اهواز را به مقصد تهران جهت سفر به کشورش ترک کرده و او دیگر قصد همراهی استقلال خوزستان را در ادامه لیگ ندارد.

 

مسوولان استقلال خوزستان نیز قصد دارد بابت این موضوع از کولیبالی به فیفا شکایت کنند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه