دیدار دستیار سابق کی‌روش با ستاره بارسلونا. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 04 آذر 1395 09:58. امید نمازی، مربی سابق تیم‌ملی دیداری با آندرس اینیستا داشت. به گزارش خبرآنلاین؛ امید نمازی که چند سالی است از کادر تیم ملی جدا شده و دیگر دستیار کارلوس کی روش نیست، هم اکنون سرمربی تیم زیر 18 ساله های آمریکا است. او دیروز دیداری با آندرس اینیستا، ستاره تیم بارسلونا داشت. نمازی درباره این دیدار می گوید: « قرار است که با اینیستا همکاری داشته باشم. او در اسپانیان مدرسه فوتبال دارد. مثل من که البته مدرسه ف ...

دیدار دستیار سابق کی‌روش با ستاره بارسلونا

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 04 آذر 1395 09:58


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,امید نمازی

امید نمازی، مربی سابق تیم‌ملی دیداری با آندرس اینیستا داشت.

 به گزارش خبرآنلاین؛ امید نمازی که چند سالی است از کادر تیم ملی جدا شده و دیگر دستیار کارلوس کی روش نیست، هم اکنون سرمربی تیم زیر 18 ساله های آمریکا است. او دیروز دیداری با آندرس اینیستا، ستاره تیم بارسلونا داشت.

 

نمازی درباره این دیدار می گوید: « قرار است که با اینیستا همکاری داشته باشم. او در اسپانیان مدرسه فوتبال دارد. مثل من که البته مدرسه فوتبال من فقط در تابستان ها فعالیت می کند. بچه های مدرسه فوتبال خودم را به اینجا آوردم و قرار است روز جمعه با همدیگر به تمرین بارسا برویم. قصد همکاری با مدرسه فوتبال اینیستا داریم و بازیکنان ما 4 روز زیر نظر مربیان این مدرسه فوتبال تمرین خواهند کرد. »

 

تصویری از شاگردان امید نمازی در کنار اینیستا را در زیر می بینید. 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,امید نمازی

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه