تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 18:19. کارشناس فوتبال کشورمان در مورد دیدار تیم ملی مقابل ترکیه صحبت کرد. بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و گو با ایلنا درباره بازی اخیر تیم ملی ایران برابر ترکیه اظهار داشت: فکر می کنم آقای کی روش آخرین آزمایشاتش را انجام می دهد و در مجموع چیزی که دیدیم، با توجه به نزدیکی مسابقات کمی تامل برانگیز است. ما ساختار دفاعیمان را به هم ریختیم و دیشب این ترکیب خصوصا در نیمه اول بسیار شکننده بود. به نظر من تیم ما نمایی از تیم ملی حاضر در جام جهانی را نداشت. وی درباره ...

ذوالفقارنسب: در تهران عطسه می‌کنیم، ده دقیقه بعد کی‌روش می‌داند!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 18:19


اخبار,اخبار ورزشی,بیژن ذوالفقارنسب

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد دیدار تیم ملی مقابل ترکیه صحبت کرد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و گو با ایلنا درباره بازی اخیر تیم ملی ایران برابر ترکیه اظهار داشت: فکر می کنم آقای کی روش آخرین آزمایشاتش را انجام می دهد و در مجموع چیزی که دیدیم، با توجه به نزدیکی مسابقات کمی تامل برانگیز است. ما ساختار دفاعیمان را به هم ریختیم و دیشب این ترکیب خصوصا در نیمه اول بسیار شکننده بود. به نظر من تیم ما نمایی از تیم ملی حاضر در جام جهانی را نداشت.

 

وی درباره تغییر پست بازیکنان گفت: نمی خواهم چیزی بگویم که برداشت منفی شود. این روزها ما اگر در تهران عطسه کنیم، ده دقیقه بعد آقای کی روش در اردوی تیم ملی خبردار می شود. نظر من این است که روزبه چشمی در تیم خودش اکثرا به عنوان هافبک بازی کرده و علی رغم آن که جوان خوب و باآینده ای است، اما ضریب اطمینان بالایی نداشت.

 

کارشناس باسابقه کشورمان، پیش بینی خود را از جام جهانی این طور بیان ک��د: تیم های آلمان، برزیل و فرانسه از شانس های کسب جام جهانی هستند و ما هم باید به فکر آن باشیم که نتایج آبرومندی را کسب کنیم.

 

ذوالفقارنسب در واکنش به انتقادات نمایندگان مجلس از لیست تیم ملی هم افزود: این کار در هیچ جای دنیا مرسوم نیست و این به نوعی دخالت شخصیت های سیاسی در ورزش است. فقط امیدوارم که فیفا متوجه این اتفاق نشود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه