ذوق زدگی استقلالی‌ها از احتمال منتفی شدن قرارداد اروپایی ستاره لیگ. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 اردیبهشت 1397 11:04. علی قلی زاده شاید به شارلوا نرود و این می تواند یک فرصت ایده آل برای استقلال باشد. به گزارش خبرآنلاین؛ علی قلی زاده وینگر سایپا در آستانه پیوستن به تیم شارلوا با قراردادی 140 هزار یورویی بود. او بلافاصله بعد از تعطیلی لیگ برتر چند روزی به اروپا رفت و با چند تیم خارجی مداکره کرد اما حالا گفته شده این قرارداد به مشکل خورده است و احتمالا به سرانجام نمی رسد. این خبر می تواند خبر ...

ذوق زدگی استقلالی‌ها از احتمال منتفی شدن قرارداد اروپایی ستاره لیگ

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 11:04


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
علی قلی زاده شاید به شارلوا نرود و این می تواند یک فرصت ایده آل برای استقلال باشد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ علی قلی زاده وینگر سایپا در آستانه پیوستن به تیم شارلوا با قراردادی 140 هزار یورویی بود. او بلافاصله بعد از تعطیلی لیگ برتر چند روزی به اروپا رفت و با چند تیم خارجی مداکره کرد اما حالا گفته شده این قرارداد به مشکل خورده است و احتمالا به سرانجام نمی رسد.

 

این خبر می تواند خبر خوشایندی برای آبی ها باشد . آنها بیش از هر تیم ایرانی دیگری علاقه به جذب این بازیکن دارند اما خود قلی زاده گفته حتما می خواهد فصل بعد را در اروپا بازی کند و پیشنهاداتی از هلند و یونان دارد که اگر بلژیک منتفی باشد هم به آن بقیه فکر می کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه