تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 08:17. گروهی از کردهای ترکیه به باخت تیم ملی ترکیه در فضای مجازی واکنش نشان دادند. به گزارش خبرآنلاین؛ شکست سنگین ترکیه برابر اسپانیا بهانه ای بود برای کردهای این کشور که این روزها زیر فشار دولت رجب طیب اردوغان هستند. دولتی که متهم به حمایت از داعش هم هست. شکست 3 بر صفر شاگردان فاتح تریم برابر اسپانیا و حذف زودهنگام ترک ها از این بازی ها که قطعی به نظرمی رسد ، سبب شد تا کردها که در دو سال گذشته و به دلیل موفقیت در انتخابات پارلمانی ، فشاری باور نکردنی را ا ...

ذوق زدگی کردها از شکست سخت ترکیه / حامیان داعش بد باختند!

تاریخ انتشار : شنبه, 29 خرداد 1395 08:17


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,اسپانیا

گروهی از کردهای ترکیه به باخت تیم ملی ترکیه در فضای مجازی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست سنگین ترکیه برابر اسپانیا بهانه ای بود برای کردهای این کشور که این روزها زیر فشار دولت رجب طیب اردوغان هستند.

 

دولتی که متهم به حمایت از داعش هم هست. شکست 3 بر صفر شاگردان فاتح تریم برابر اسپانیا و حذف زودهنگام ترک ها از این بازی ها که قطعی به نظرمی رسد ، سبب شد تا کردها که در دو سال گذشته و به دلیل موفقیت در انتخابات پارلمانی ، فشاری باور نکردنی را از سوی دولت اردوغان تحمل کردند و تلفات زیادی هم در انفجارهای تروریستی داشته اند ، دولت اردوغان را به حمایت از داعشمتهم کنند و برای این شکست بنویسند اسپانیایی ها 3 بر صفر از سد نماینده داعش گذشته اند!

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,اسپانیا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه