تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردین 1397 16:32. مدافع رئال مادرید می‌تواند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای تیمش بازی کند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، سرخیو راموس در دیدار برگشت دو تیم رئال مادرید و یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشت. مدافع ‌اسپانیایی به علت محرومیت این بازی را از روی سکوهای سانتیاگوبرنابئو تماشا کرد اما او در دقایق پایانی به سمت تونل رفت و در نزدیکی نیمکت ذخیره‌های تیمش نشست. این حرکت راموس ممکن بود برای او محرومیت دوباره به بار آورد. با ...

راموس محروم نمی‌شود

تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردين 1397 16:32


اخبار,اخبار ورزشی,راموس

مدافع رئال مادرید می‌تواند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای تیمش بازی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، سرخیو راموس در دیدار برگشت دو تیم رئال مادرید و یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشت. مدافع ‌اسپانیایی به علت محرومیت این بازی را از روی سکوهای سانتیاگوبرنابئو تماشا کرد اما او در دقایق پایانی به سمت تونل رفت و در نزدیکی نیمکت ذخیره‌های تیمش نشست. این حرکت راموس ممکن بود برای او محرومیت دوباره به بار آورد.

 

با این حال بر اساس اعلام لو ‌اسپورت و کوپه، یوفا پرونده‌ای در این زمینه  برای مدافع ‌اسپانیایی باز نخواهد کرد. به همین خاطر راموس می‌تواند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای مادرید به میدان برود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه