تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 دی 1395 13:01. ​​​​​​​رضایتنامه آندرانیک تیموریان برای حضور در تیم استقلال سرانجام از سوی مدیران ماشین سازی صادر شد. به گزارش ورزش سه ، آندرانیک تیموریان که مد نظر باشگاه استقلال قرار گرفته، روز گذشته جلسه ای را با مسئولان ماشین سازی برای دریافت رضایتنامه اش برگزار کرد اما در این جلسه دوطرف به توافق نرسیدند. بر این اساس صبح امروز جلسه دیگری در باشگاه ماشین سازی با حضور تیموریان برگزار شد که در این جلسه دو طرف به نتیجه رسیدند و رضایتنامه آندو برای حضور در استقلال صاد ...

​​​​​​​رضایتنامه تیموریان سرانجام صادر شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 دی 1395 13:01


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیموریان

​​​​​​​رضایتنامه آندرانیک تیموریان برای حضور در تیم استقلال سرانجام از سوی مدیران ماشین سازی صادر شد.

 به گزارش  ورزش سه ، آندرانیک تیموریان که مد نظر باشگاه استقلال قرار گرفته، روز گذشته جلسه ای را با مسئولان ماشین سازی برای دریافت رضایتنامه اش برگزار کرد اما در این جلسه دوطرف به توافق نرسیدند.

 

بر این اساس صبح امروز جلسه دیگری در باشگاه ماشین سازی با حضور تیموریان برگزار شد که در این جلسه دو طرف به نتیجه رسیدند و رضایتنامه آندو برای حضور در استقلال صادر شد.

 

تیموریان تاکنون 420 میلیون تومان از مبلغ قراردادش فصل جاری خود را دریافت کرده و در جلسه دیروز حاضر به بخشش بقیه قراردادش نشد اما امروز او از مواضعش کوتاه آمد و رضایتنامه اش برای حضور در استقلال صادر شد.

 

آندو امروز به تهران سفر می کند تا مقدمات حضورش در استقلال فراهم شود.

 

علی پاکزاد، سرپرست تیم ماشین سازی در گفت و گو با "ورزش سه" این خبر را تایید کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه