تاریخ انتشار : پنج شنبه, 18 خرداد 1396 15:20. باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد مسی رقم فسخ بسیار بالایی برای او در نظر گرفته تا جایی که هیچ باشگاهی نمی‌تواند به جذب این بازیکن فکر کند. به‌ گزارش ‌ایسنا، لیونل مسی تا سال ۲۰۱۸ با بارسلونا قرارداد دارد. این‌ در حالی است که این بازیکن آرژانتینی هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده است و خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی او از آبی‌ اناری‌ها به گوش می‌رسد. روزنامه الموندو نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که مسی برای تمدید قرارداد خود مشکلی ندارد و ...

رقم عجیب فسخ قرارداد مسی

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 18 خرداد 1396 15:20


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,مسی

باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد مسی رقم فسخ بسیار بالایی برای او در نظر گرفته تا جایی که هیچ باشگاهی نمی‌تواند به جذب این بازیکن فکر کند.

 به‌ گزارش ‌ایسنا، لیونل مسی تا سال ۲۰۱۸ با بارسلونا قرارداد دارد. این‌ در حالی است که این بازیکن آرژانتینی هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده است و خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی او از آبی‌ اناری‌ها به گوش می‌رسد.

 

روزنامه الموندو نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که مسی برای تمدید قرارداد خود مشکلی ندارد و به زودی آن را تمدید خواهد کرد.

 

الموندو نوشت که رقم فسخ قرارداد جدید مسی بسیار بالا است و هیچ باشگاهی نمی‌تواند نزدیک او شود تا جایی که این رقم در قرارداد جدید از ۲۵۰ میلیون یورو به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

 

مسی با وجود این که در فصل قبل آمار گلزنی بسیار خوبی از خود به جای گذاشت اما بارسلونا بد نتیجه‌ گرفت و جام حذفی تنها جامی بود که آبی‌اناری‌ها قهرمانی در آن را به دست آوردند. عملکرد ضعیف بارسلونا باعث شده تا مسی  هم هیچ شانسی برای کسب توپ طلا ۲۰۱۷ نداشته باشد و به احتمال خیلی زیاد این جایزه به کریستیانو رونالدو  خواهد رسید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه