رقم وسوسه کننده یوونتوس برای جذب ایکاردی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 15:23. یوونتوس برای جذب ایکاردی حاضر است که علاوه بر دادن ایگواین ۵۰ میلیون یورو هم به نرآتزوری بدهد. به گزارش ایسنا وبه نقل از فوتبال ایتالیا، مائورو ایکاردی فصل درخشانی را با اینتر پشت سر گذاشت و توانست به طور مشترک با ایموبیله عنوان آقای گلی را به دست آورد. این مهاجم آرژانتینی توانست در ۳۴ بازی که با پیراهن اینتر به میدان رفت ۲۹ گل به ثمر رساند این درحالی است که ایگواین گران‌ترین بازیکن تاریخ رقابت‌های سری A د ...

رقم وسوسه کننده یوونتوس برای جذب ایکاردی

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 15:23


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,یوونتوس
یوونتوس برای جذب ایکاردی حاضر است که علاوه بر دادن ایگواین ۵۰ میلیون یورو هم به نرآتزوری بدهد. 

به گزارش ایسنا وبه نقل از فوتبال ایتالیا، مائورو ایکاردی فصل درخشانی را با اینتر پشت سر گذاشت و توانست به طور مشترک با ایموبیله عنوان آقای گلی را به دست آورد.

 

این مهاجم آرژانتینی توانست در ۳۴ بازی که با پیراهن اینتر به میدان رفت ۲۹ گل به ثمر رساند این درحالی است که ایگواین گران‌ترین بازیکن تاریخ رقابت‌های سری A در ۵۰ بازی تنها ۲۳ گل به ثمر رساند.

 

سایت فوتبال ایتالیا اعلام کرد که یوونتوس علاقه زیادی به جذب مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر دارد تا جایی که حاضر است علاوه بر دادن ایگواین به اینتر ۵۰ میلیون یورو هم به این تیم بدهد.

 

رقم فسخ قرارداد ایکاردی با اینتر ۱۱۰ میلیون یورو است و چند باشگاه بزرگ اروپایی سخت به دنبال جذب این بازیکن هستند این درحالی است که باشگاه اینتر با توجه به صعود این تیم به لیگ قهرمانان اروپا سخت به دنبال راضی نگه داشتن کاپیتان خود است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه