رمانِ «سرخِ سفید» نوشته‌ی مهدی یزدانی خرم در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید. این رمان که سومین رمانِ مهدی یزدانی‌خُرّم محسوب می‌شود با تیراژ 1500 نسخه منتشر شده بود که بعد استقبال از سوی نشرِ چشمه برای دومین بار و در همین شمارگان تجدیدچاپ شد و از هفته‌ی آینده پخش می‌شود. سرخِ سفید روایتی‌ست از چندین شخصیت که در دی‌ماه سال 1358 سرنوشت‌شان به هم گره می‌خورد. رمان در سال 1391 و از یک باشگاه کوچکِ ورزشی در خیابانِ شانزده آذر آغاز می‌شود و رزمی‌کارِ رشته ی کیوکوشین‌کاراته که برای گرفتن کمربند سی ...


 رمانِ «سرخِ سفید» نوشته‌ی مهدی یزدانی خرم

رمانِ «سرخِ سفید» نوشته‌ی مهدی یزدانی خرم در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید.

 این رمان که سومین رمانِ مهدی یزدانی‌خُرّم محسوب می‌شود با تیراژ 1500 نسخه منتشر شده بود که بعد استقبال از سوی نشرِ چشمه برای دومین بار و در همین شمارگان تجدیدچاپ شد و از هفته‌ی آینده پخش می‌شود.
 

سرخِ سفید روایتی‌ست از چندین شخصیت که در دی‌ماه سال 1358 سرنوشت‌شان به هم گره می‌خورد. رمان در سال 1391 و از یک باشگاه کوچکِ ورزشی در خیابانِ شانزده آذر آغاز می‌شود و رزمی‌کارِ رشته ی کیوکوشین‌کاراته که برای گرفتن کمربند سیاه باید پانزده مبارزه بکند و تاب بیاورد.
 

هر کدام از این مبارزه‌ها عاملی می‌شوند برای بازگشت به دی ماهِ برفی سال 1358 و فضای ملتهبِ سیاسی‌اش. در رمان شخصیت‌های تاریخی و سیاسی فراوانی حضور دارند که سرنوشت‌های خاصی پیدا می‌کنند.
 

به همین مناسبت در روز پنج‌شنبه نهم اردی‌بهشت نیز جلسه‌ی نقدی با حضور دکتر حسین صافی، جامعه‌شناس و حسن محمودی داستان‌نویس و روزنامه‌نگار درباره‌ی این رمان ترتیب داده شده است. این جلسه ساعت پنج بعد از ظهر در موسسه‌ی آپ‌آرت‌مان واقع در خیابان سپهبد قرنی، کوچه‌ی کلانتری برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه