رونالدو: در فوتبال باید تا پایان بجنگید/ نمی‌دانم چرا بازیکنان یوونتوس معترض بودند. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردین 1397 08:56. مهاجم پرتغالی رئال مادرید می‌گوید آنها می‌توانستند در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دروازه یوونتوس را بیشتر از یک مرتبه باز کنند. به گزارش ایلنا، رئال مادرید با وجود دریافت سه گل در بازی برگشت مقابل یوونتوس موفق شد در دقایق پایانی بازی توسط رونالدو به گل برسد و با وجود سه گل در بازی رفت جواز حضور در نیمه نهایی را دریافت کند. کریستیانو رونالدو ضربه پنالتی که واسکز به ...

رونالدو: در فوتبال باید تا پایان بجنگید/ نمی‌دانم چرا بازیکنان یوونتوس معترض بودند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 23 فروردين 1397 08:56


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,رونالدو
مهاجم پرتغالی رئال مادرید می‌گوید آنها می‌توانستند در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دروازه یوونتوس را بیشتر از یک مرتبه باز کنند. 

به گزارش ایلنا، رئال مادرید با وجود دریافت سه گل در بازی برگشت مقابل یوونتوس موفق شد در دقایق پایانی بازی توسط رونالدو به گل برسد و با وجود سه گل در بازی رفت جواز حضور در نیمه نهایی را دریافت کند.

 

کریستیانو رونالدو ضربه پنالتی که واسکز به دست آورده بود را وارد دروازه یوونتوس کرد و شزنی را تسلیم کرد چون بوفون به دلیل اعتراض به تصمیم داور از زمین مسابقه اخراج شده بود.

 

رونالدو در پایان بازی در این باره گفت: نمی‌فهمم چرا آنها اعتراض می‌کنند. روی واسکز از پشت خطا شد و اگر آنها این را پنالتی نمی‌دانند پس موقعیت گل بود.

 

مهاجم پرتغالی ادامه داد: در فوتبال هیچ چیز به شما داده نمی‌شود و باید شما تا پایان بجنگید. می‌توانستیم گل‌ها بیشتری بزنیم اما یوونتوس و بوفون خوب عمل کردند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه