رونالدو کفش‌طلاي اروپا را دريافت کرد/عکس

رونالدو کفش‌طلاي اروپا را دريافت کرد/عکس


 اخبار ورزشی  - رونالدو: کفش طلا را مديون هم تيمي‌هايم هستم
رونالدو کفش‌طلاي اروپا را دريافت کرد/عکس

  کريستيانو رونالدو که فصل گذشته با زدن 31 گل، بطور مشترک با لوئيس سوارز عنوان بهترين گلزن اروپا را از آن خود کرده بود، امروز کفش طلاي خود را دريافت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز پیشتر این جایزه را دریافت کرده بود. کفشی که قرار بود در مراسمی مشترک به این دو بازیکن اهدا شود اما اینگونه نشد. رونالدو سومین کفش طلای خود را ساعتی پیش در مادرید و در حضور فلورنتینو پرز،بوتراگنیو و چند تن از هم تیمی های خود از جمله کاسیاس،راموس و گرت بیل دریافت کرد.

 

اخبار,اخبارورزشی,کريستيانو رونالدو


او پیش از این، یک بار در منچستریونایتد و یک بار نیز در رئال این جایزه را دریافت کرده بود.کفش طلای فعلی، دومین کفش طلای او با پیراهن رئال مادرید است. به احتمال فراوان او در این فصل نیز برای چهارمین بار این عنوان را تصاحب خواهد کرد.

اخبار,اخبارورزشی,کريستيانو رونالدو


کريستيانو رونالدو ارموز سومين کفش طلاي دوران فوتبالش را دريافت کرد. او فصل گذشته با زدن 31 گل بطور مشترک با لوئيس سوارز عنوان بهترين گلزن اروپا را از آن خود کرده بود.

کریس رونالدو پس از دریافت این جایزه در نشستی خبری حاضر شد و گفت:" از اینکه مرا با دی استفانو مقایسه می کنند به خودم افتخار می کنم. آلفردو یک اسطوره به تمام معنا بود. از اینکه هم تیمی های فوق العاده ای در رئال دارم نیز بسیار خوشحالم. برای کسب این عنوان حتما باید تیمی متشکل از بهترین بازیکنان در اختیار داشته باشید. مجموعه ای متحد و با گذشت درون زمین."

وی ادامه داد:"امروز کاسیاس،بیل و راموس کنار من هستند. نمی خواستم وقت دیگر هم تیمی هایم را برای مراسم خودم بگیرم. شک ندارم که اگر از آنها می خواستم، همه به این مراسم می آمدند.فصل گذشته فصلی فوق العاده برای من و رئال مادرید بود. قهرمان اروپا و کوپا دل ری شدیم و من هم کفش طلا را بردم. در این فصل نیز شرایط رئال فوق العاده است و در مسیر درستی قرار داریم."

رونالدو در پاسخ به این سوال که بازی سوئد-پرتغال و هت تریک در آن بازی، نقطه عطفی در شروع گلزنی های شما در فصل گذشته بود گفت:" نسبت به آن بازی حس بسیار خوبی دارم. اما من همیشه سعی می کنم که وظایفم درون زمین را با جدیت انجام دهم.همیشه دوست دارم به نفع تیمم کار کنم. این 5 فصلی که در رئال بازی کرده ام عناوین زیادی تصاحب کرده ام. بخصوص این دو فصل اخیر که خاطرات بسیار خوبی از آنها دارم."


 اخبار ورزشی  - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه