ساخت صندلی برای سوزاندن کالری (عکس)

ساخت صندلی برای سوزاندن کالری (عکس)
اختراعات جدید ، ساخت صندلی برای سوزاندن کالری : «تائو» یک صندلی هوشمند برای انجام تمرینات ورزشی ایزومتریک به صورت نشسته برای ساختن عضلات و سوزاندن کالری است.

به گزارش ایران مطلب به نقل از فارس ، صندلی «تائو» شبیه به یک صندلی معمولی است اما در حقیقت این صندلی هوشمند برای انجام تمرینات ورزشی ایزومتریک به صورت نشسته و به منظور ساختن عضلات و سوزاندن کالری طراحی و ساخته شده است.
 
تائو دارای یک سری سنسور اندازه گیری تلاش و فعالیت کاربر به صورت نشسته است، یکی از دسته‌های صندلی دارای یک صفحه نمایش است که کاربر می‌تواند مقدار سوخت کالری و آمارهای مختلف را از طریق آن مشاهده کند؛ این صندلی دارای یک نرم افزار بر روی گوشی هوشمند است که کاربر می‌تواند برای نظارت بر تمرینات خود از آن استفاده کند.
 
به گزارش ایران مطلب ،نرمش‌های ایزومتریک آنهایی هستند که در حین انجام آنها بدون اینکه مفصل شانه حرکتی داشته باشد عضلات اطراف شانه به کار واداشته می‌شوند. این نرمش‌ها در کسانی که دامنه حرکتی مفصل شانه آنها هنوز به حد قابل قبول نرسیده است انجام می‌شوند.

ساخت صندلی, سوزاندن کالری, تائو

ساخت صندلی, سوزاندن کالری, تائو

هنگامی که کاربر روی صندلی نشسته است می‌تواند با استفاده از دسته صندلی تمرینات را انجام دهد و عضلات خود را تقویت کند. نمونه اولیه این صندلی به تازگی در سال 2015 در لاس‌وگاس  ارائه شد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه