سال 94 هم به خبرنگاران مشت می زنم! / خون را با خون نمی شویم

سال 94 هم به خبرنگاران مشت می زنم! / خون را با خون نمی شویماخبار,اخبارورزشی, بهرام افشارزاده

مدیر دوست داشتنی استقلال گفت: «اولین کسی که به آنها عیدی می‌دهم خانواده‌ام و همسرم است.»

بهرام افشارزاده با همان صمیمیت و خوش‌خلقی که انتظارش را داشتیم به پرسش‌ها درباره خودش و سالی كه گذشت و ایام پیش رو پاسخ داد.

* اگر اجازه دهید فوتبال، استقلال، ‌مشکلات مالی، حاشیه‌های جاسم کرار همه اینها را فراموش کنیم و مصاحبه‌ای متفاوت با گذشته انجام دهیم، درباره عید نوروز ...
- چه عجب یک بار از حاشیه و جنجال فاصله گرفتید، جالب است که می‌گویید مصاحبه و سؤال حاشیه‌ای نمی‌خواهید، من در خدمت‌تان هستم، البته قول دادید دیگر وسط مصاحبه هوس نکنید به جنجال وارد شوید، هر چه دوست دارید بپرسید.

* به روزهای پایانی سال 93 نزدیک می‌شویم، سال 93 برایتان چطور گذشت؟
- سالی پرفراز و نشیب را پشت‌سر گذاشتم، سالی که با اتفاقات ریز و درشتی همراه بود، در این سال مدیرعامل استقلال شدم، در مجموع سال بدی نبود.

 * بهرام افشارزاده از خودش راضی است یا نه؟!
- تمام آنهایی که من را به خوبی می‌شناسند، می‌دانند چه جور آدمی هستم، سعی می‌کنم مردم را دوست داشته باشم و آدم کینه‌ای نیستم، عادت ندارم خون را با خون بشویم، خون را با آب پاک می‌کنم، برای همه خوب می‌خواهم، یکی از عادت‌های ما این است که در انتهای سال کهنه و آغاز سال نو برای بهتر شدن زندگی خودمان تصمیمات تازه‌ای می‌گیریم. من از همه دوستان و آشنایان و همه و همه می‌خواهم اگر بهرام افشارزاده ناخودآگاه به کسی بد کرد و از دست او ناراحت شدند ببخشند و حلال کنند.

* سال 94 را چگونه آغاز می‌کنید؟
- همه ما باید در این روزهای آخر با هم تصمیم بگیریم، به همنوعان خود بیشتر از قبل محبت و عشق داشته باشیم، به ارزش‌های انسان‌دوستانه، ‌خداپرستی و‌کمک به همنوع توجه کنیم.

 * این چندمین عیدی است که پشت‌سر خواهید گذاشت؟
- این هفتاد و سومین عیدی است که حضور دارم و هستم و بابت این اتفاق خداوند را شکر می‌کنم، پشت‌سر گذاشتن 73 بهار اتفاق بزرگی است.

* اگر بهترین خاطره‌تان را در این 73 سال بپرسیم، جوابتان چیست؟
- باید به گذشته‌ها برگردم، گذشته‌های خیلی دور، آن روزها عید برایمان معنا و مفهوم خاصی داشت، شاید به این حرفی که می‌زنم بعدها برسید. عید برای‌مان وقتی بود که با پدر و مادر می‌رفتیم لباس نو بگیریم، برای گرفتن اسکناس از دست پدر و فامیل لحظه‌شماری می‌کردیم، سیزده‌بدر به صحرا و باغ می‌رفتیم، عید برای‌مان همه چیز بود.

* لحظه تحویل سال چه حسی دارید، به چی فکر می‌کنید؟
- به گذشته و آینده، ‌لحظات جالب، ‌عرفانی و خاصی است، دعا می‌کنم همه مردم ایران شاد باشند، لبخند بر لبان‌شان همیشگی باشد و هیچ فقیری وجود نداشته باشد.

 * به اولین کسی که عیدی می‌دهید چه کسی است؟
- به خانواده‌ام و به همسرم.

 * از چه کسی عیدی می‌گیرید؟
- دیگر عیدی نمی‌گیرم، باید به همه عیدی بدهم.

 * در طول سال که وقت نمی‌کنید اما در عید به دیدار اقوام می‌روید؟
- حتماً این کار را می‌کنم، عید یعنی دید و بازدید، این سنت را هیچ وقت نباید از بین ببریم.

 * کدام سین هفت‌سین را بیشتر دوست دارید؟
- سبزه، چون به طبیعت علاقه خاصی دارم.

 * کدام اتفاق برایتان از همه در عید جالب‌تر است؟
- همه چیز آن، این را از صمیم قلب می‌گویم.

 * از موقعیت و جایگاه فعلی‌تان راضی هستید؟
- بله و خداوند را شکرگزار هستم، همیشه باید به آن بالایی اتکا کرد!

* و سؤال آخر، باز هم در سال 94 به خبرنگاران مشت می‌زنید؟
- حتماً، ‌حتماً و حتماً، ببین داری به حاشیه می‌روی. البته برای همه شما خبرنگاران آرزوی موفقیت دارم و می‌دانید که دوست‌تان داشته و در تمام این سال‌ها رابطه‌مان خوب بوده است، شاد باشید و سرافراز.

 اخبار ورزشی  - خبر ورزشی
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه