تاریخ انتشار : چهارشنبه, 08 شهریور 1396 21:47. هافبک پرتغالی باواریایی‌ها راهی بایرن مونیخ شد. به گزارش میزان، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر داد رناتو سانچس با قراراد قرضی یکساله به تیم فوتبال سوانزی پیوست و در فصل جاری فوتبالش را در لیگ برتر انگلیس ادامه خواهد داد. با پیوستن خامس رودریگس به بایرن‌ مونیخ و ترافیک بازیکنان در خط میانی این تیم، جدایی رناتو سانچس از این تیم در این تابستان پیش‌بینی می‌شد و مسئولان ارشد باشگاه بایرن مونیخ هم اعلام کرده بودند که در صورت فراهم بودن شرایط این ه ...

سانچس به سوانزی پیوست

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 08 شهریور 1396 21:47


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,رناتو سانچس

هافبک پرتغالی باواریایی‌ها راهی بایرن مونیخ شد.

به گزارش میزان، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» خبر داد رناتو سانچس با قراراد قرضی یکساله به تیم فوتبال سوانزی پیوست و در فصل جاری فوتبالش را در لیگ برتر انگلیس ادامه خواهد داد.

 

با پیوستن خامس رودریگس به بایرن‌ مونیخ و ترافیک بازیکنان در خط میانی این تیم، جدایی رناتو سانچس از این تیم در این تابستان پیش‌بینی می‌شد و مسئولان ارشد باشگاه بایرن مونیخ هم اعلام کرده بودند که در صورت فراهم بودن شرایط این هافبک پرتغالی را به تیمی دیگر قرض خواهند داد.

 

رناتوی 20 ساله که تابستان گذشته با وجود اینکه منچستریونایتد هم به شدت به دنبال جذب وی بود، در ازای 35 میلیون یورو از بنفیکا به بایرن مونیخ پیوست، در این تابستان مورد توجه میلان هم بود.

 

رناتو فصل گذشته در 25 بازی از رقابت‌های مختلف برای بایرن به میدان رفت، اما نه موفق به گلزنی شد و نه پاس گلی توانست برای هم‌تیمی‌هایش بسازد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه