سردرگم مثل استقلال علی‌منصور. تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 خرداد 1396 13:24. چینش عجیب استقلال کار دست این تیم داد. به گزارش خبرآنلاین؛ ترکیب استقلال در ابتدای بازی که تعجب همه را برانگیخته بود، در پایان نیمه اول کار دست استقلال داد. منصوریان که به شکل عجیبی از 8 عنصر دفاعی در ترکیبش استفاده کرده بود، حتی نتوانست از اندوخته ارزشمندش به اندازه یک نیمه دفاع کند و در پایان 45 دقیقه نخست شکست 2-0 را متحمل شد. مشکل استقلال از جایی شروع شد که فرشید باقری در دقیقه 22 مصدوم شد و جای خود را به جابر ان ...

سردرگم مثل استقلال علی‌منصور

تاریخ انتشار : سه شنبه, 09 خرداد 1396 13:24


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

چینش عجیب استقلال کار دست این تیم داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ ترکیب استقلال در ابتدای بازی که تعجب همه را برانگیخته بود، در پایان نیمه اول کار دست استقلال داد. منصوریان که به شکل عجیبی از 8 عنصر دفاعی در ترکیبش استفاده کرده بود، حتی نتوانست از اندوخته ارزشمندش به اندازه یک نیمه دفاع کند و در پایان 45 دقیقه نخست شکست 2-0 را متحمل شد.

 

مشکل استقلال از جایی شروع شد که فرشید باقری در دقیقه 22 مصدوم شد و جای خود را به جابر انصاری داد تا استقلال بالاجبار از دو بازیکن غیر تخصصی در پست هافبک دفاعی استفاده کند. هرایر مگویان که یکی از این دو بازیکن بود، در صحنه گل اول کاملا از پوشش فضای خالی ورودی محوطه جریمه ناتوان بود تا کایو بتواند به راحتی دروازه استقلال را باز کند. در صحنه گل دوم هم هجوم احساسی استقلال کار دست این تیم داد و کایو توانست از فضای خالی ایجاد شده گل دوم العین را بزند. 

 

شرایط به گونه ای بود که منصوریان نتوانست تا پایان نیمه وضع را تحمل کند و محسن کریمی را قبل از دقیقه 40 به جای علی قربانی به زمین فرستاد. با این حال اگر استقلال بتواند یک گل بزند، بار دیگر تیم صعود کننده به مرحله بعد لقب می گیرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه