تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 19:42. با وجود آنکه الهلال شانسی برای صعود به دور بعد ندارد اما سرمربی این تیم تاکید کرد که تیمش برای پیروزی برابر استقلال به میدان می رود. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت الهلال، در یکی از دیدارهای حساس هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا استقلال در کویت به مصاف الهلال عربستان می رود. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که استقلال صعود خود را به دور بعد نهایی کرده است و نماینده عربستان هم هیچ شانسی برای صعود ندارد. خوان براون سرمربی الهلال در نشست خب ...

سرمربی الهلال: در هر حالتی به دنبال کسب پیروزی هستیم/ در چنین شرایطی بازی سخت است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 19:42


اخبار,اخبار ورزشی,خوان براون

با وجود آنکه الهلال شانسی برای صعود به دور بعد ندارد اما سرمربی این تیم تاکید کرد که تیمش برای پیروزی برابر استقلال به میدان می رود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت الهلال، در یکی از دیدارهای حساس هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا استقلال در کویت به مصاف الهلال عربستان می رود.

 

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که استقلال صعود خود را به دور بعد نهایی کرده است و نماینده عربستان هم هیچ شانسی برای صعود ندارد.

 

خوان براون سرمربی الهلال در نشست خبری قبل از بازی گفت: مثل هر دیداری با حریف خود  احترام می گذاریم و با جدیت بازی خواهیم کرد. الهلال در هر بازی به دنبال کسب پیروزی و سه امتیاز است.

 

او ادامه داد: سخت است در دیداری به میدان بروی که هیچ امیدی برای صعود در آن نداری اما نباید فراموش کرد که ما نماینده عربستان هستیم و باید برای کسب پیروزی و شعار باشگاه تلاش کرد. به دنبال کسب پیروزی هستیم.

 

سرمربی آرژانتینی الهلال در پایان سخنان خود گفت: قهرمانی الهلال را در لیگ عربستان به همه بازیکنان و هواداران تبریک می گویم. آنها تلاش زیادی کردند و این قهرمانی را رقم زدند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه