تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 21:44. سرمربی تیم ملی مراکش در نشست خبری پیشس از بازی با اوکراین صحبت کرد. به گزارش ایلنا، هروه رنارد سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش در نشست خبری پیش از دیدار با اوکراین اظهار داشت: تونس کار بزرگی را مقابل پرتغال انجام داد. بازی ایران را هم مقابل ترکیه به اتفاق کادرم تماشا کردم. وی در ادامه افزود: کارلوس کی روش مربی باهوش و باتجربه ای است. نتیجه در مسابقات دوستانه چندان مهم نیست و مطئنم که آنها برای بازی ۱۵ ژوئن آماده می شوند. اگر برای شکست آماده نباشیم ...

سرمربی تیم ملی مراکش: کی روش باهوش و باتجربه است/ ایران، پرتغال و اسپانیا از ما بهتر هستند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 21:44


اخبار,اخبار ورزشی,هروه رنارد

سرمربی تیم ملی مراکش در نشست خبری پیشس از بازی با اوکراین صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، هروه رنارد سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش در نشست خبری پیش از دیدار با اوکراین اظهار داشت: تونس کار بزرگی را مقابل پرتغال انجام داد. بازی ایران را هم مقابل ترکیه به اتفاق کادرم تماش�� کردم. 

 

وی در ادامه افزود: کارلوس کی روش مربی باهوش و باتجربه ای است. نتیجه در مسابقات دوستانه چندان مهم نیست و مطئنم که آنها برای بازی ۱۵ ژوئن آماده می شوند.

 

اگر برای شکست آماده نباشیم موفق نخواهیم شد. برای صعود به مرحله دوم باید همبستگی و اتحاد داشته باشیم. فقط یک نتیجه مثبت وجود دارد و آن هم خارج از دستان ماست. می دانم که باید فروتن باشیم اما باید بگویم  ایران، اسپانیا و پرتغال از ما بهتر هستند. ما فقط می رویم که خودمان باشیم و خوب کار کنیم نه اینکه حتما به مرحله بعد برویم.

 

 پس از پایان کنفرانس آخرین تمرین تیم ملی مراکش پیش از بازی با اوکراین آغاز شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه