سوتی مفسر ورزشی ایتالیایی برایش گران تمام شد!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 09:07. سوتی مفسر ورزشی یکی از کانال های تلویزیونی ایتالیا در خصوص لژیونر ملی پوش کره جنوبی موجب شد تا این فوتبالیست شکایتی را علیه او مطرح کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ لی سئونگ وو، فوتبالیست لژیونر کره جنوبی شکایتی را علیه یکی از مفسران ورزشی کانال های تلویزیونی ایتالیا مطرح کرده است. این مفسر ورزشی حین پخش زنده مسابقه فوتبال پس از آنکه این بازیکن کره ای موفق به گشودن دروازه تیم رقیب شد در تعریف از ...

سوتی مفسر ورزشی ایتالیایی برایش گران تمام شد!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 09:07


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مفسران ورزشی
سوتی مفسر ورزشی یکی از کانال های تلویزیونی ایتالیا در خصوص لژیونر ملی پوش کره جنوبی موجب شد تا این فوتبالیست شکایتی را علیه او مطرح کند.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ لی سئونگ وو، فوتبالیست لژیونر کره جنوبی شکایتی را علیه یکی از مفسران ورزشی کانال های تلویزیونی ایتالیا مطرح کرده است. این مفسر ورزشی حین پخش زنده مسابقه فوتبال پس از آنکه این بازیکن کره ای موفق به گشودن دروازه تیم رقیب شد در تعریف از او گفته بود که  علاقه خاصی به خوردن رول سگ دارد. این اتفاق در اوایل این ماه و در بازی هلاس ورونا با تیم آث میلان رخ داد.

 

بنا به گزارش یکی از سایت های کره ای این وینگر چپ تیم فوتبال هلاس ورونا ایتالیا با نژادپرستانه دانستن این اظهارات، شکایتی را علیه این مفسر ورزشی مطرح کرده است. تیم فوتبال هلاس ورونا در لیگ سری آ ایتالیا حضور دارد ولی اواخر سال قبل با بستن یک قرارداد چهارساله با مبلغ 1.75 میلیون دلار به این تیم پیوست. لی که به تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای حضور در جام جهانی نیز دعوت شده است قرار است دوشنبه این هفته با تیم ملی کشورش برابر تیم هندوراس قرار گیرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه