سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست

سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست


اخبار,اخبار ورزشی ,سوشا مکانی

 

اخبار ورزشی - با عقد قرادادی دو ساله
سوشا مکانی به پرسپولیس پیوست

پرسپولیس برای فصل بعد با سوشا مکانی دروازه بان فصل پیش تیم فولاد به توافق رسید.

به گزارش فرارو، سوشا مکانی به تیم پرسپولیس پیوست؛ این خبری بود که مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آن را تایید کرده است و عکس هایی که از مکانی مقابل ساختمان باشگاه هم منتشر شده حکایت از این موضوع دارد. اگرچه باشگاه پرسپولیس هنوز از مدت زمان قرارداد مکانی با سرخ ها خبر نداده است با این حال شنیده می شود که قرارداد او با سرخ های پایتخت دوساله است.

مکانی در شرایطی به پرسپولیس پیوسته که همه از ماجرای او و علی دایی سرمربی باشگاه با خبرند؛ او که پیش تر از دایی به عنوان الگوی زندگی اش نام برده بود به ناگاه تغییر موضع داد و از گفت «عکس های دایی را پاره می کند!». ماجرا هم به دیدار پرسپولیس و استیل آذین برمی گردد که مکانی تمارض کرد و توپ را به بیرون زد.

در آن زمان دایی به بازیکنان پرسپولیس گفت بازی جوانمردانه را بیخیال شوند و همان توپ رفت و وارد دروازه استیل آذینی شد که مکانی درون آن ایستاده بود. سوشا بعد از دیدار با چشمانی اشک آلود از دایی گلایه کرد و ابراز پیشمانی کرد که از او به عنوان الگویش سخن گفته است. با این حال ظاهرا این م

وارد به دست فراموشی سپرده شده است و دایی و مکانی دوباره قرار است مقل مراد و مرید در کنار یکدیگر باشند.

سوشا در شرایطی پرسپولیسی شده که پیش تر این باشگاه با محسن فروزان به توافق رسیده بود با این حال این دروزاه بان به ناگاه سر از تراکتور سازی درآورد تا گزینه دروزاه سرخ ها هم تغییر کند. این بار مکانی به پرسپولیس پیوسته تا حالا جدال تازه ای در دروازه پرسپولیس شکل بگیرد؛ جایی که نیلسون عملکرد خوبی داشته است و سخت است که بخواهد جانشین سوشا مکانی شود؛ اتفقی که درباره مکانی هم صادق است و جنگندگی این دو نفر درون دروازه خواهد بود که دروزاه بان شماره یک پرسپولیس برای فصل بعد را مشخص خواهد کرد.

اخبار ورزشی - فرارو

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه