تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 بهمن 1395 17:15. هفته بیستم لیگ برتر فوتبال؛. تیم های فوتبال سایپا و پیکان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به ترتیب برابر فولاد خوزستان و سپاهان پیروز شدند. به گزارش مهر، در ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵ دو دیدار برگزار شد. تیم سایپا در تهران میزبان فولاد خوزستان بود و در نهایت توانست با یک گل برابر فولاد به پیروزی برسد. حامد شیری (۷۲ - پنالتی) برای سایپا گلزنی کرد. این سومین برد متوالی سایپا است تا شاگردان فرکی با ۲۳ امتیاز به رده یازدهم ج ...

سومین پیروزی متوالی سایپا/ سپاهان مقابل پیکان شکست خورد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 بهمن 1395 17:15


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال؛

سومین پیروزی متوالی سایپا/ سپاهان مقابل پیکان شکست خورد

تیم های فوتبال سایپا و پیکان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به ترتیب برابر فولاد خوزستان و سپاهان پیروز شدند.

به گزارش مهر، در ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵ دو دیدار برگزار شد. تیم سایپا در تهران میزبان فولاد خوزستان بود و در نهایت توانست با یک گل برابر فولاد به پیروزی برسد. حامد شیری (۷۲ - پنالتی) برای سایپا گلزنی کرد. این سومین برد متوالی سایپا است تا شاگردان فرکی با ۲۳ امتیاز به رده یازدهم جدول صعود کنند.

 

در دیگر دیدار امروز، پیکان در تهران میزبان تیم سپاهان بود که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود پیکان به اتمام رسید. عارف غلامی (۱۳ - گل به خودی) و گادوین منشا (۴۳ و ۵۵) برای پیکان گلزنی کردند و گلهای سپاهان هم توسط احسان حاج صفی (۶۶) و مسعود حسن زاده (۸۴) به ثمر رسید. پیکان با این برد ۲۹ امتیازی شد و در رده پنجم قرار گرفت. سپاهان هم با ۲۸ امتیاز، ششم است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه