تاریخ انتشار : یکشنبه, 15 اسفند 1395 18:13. تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف ذوب آهن رفت و موفق شد این تیم را شکست دهد. به گزارش مهر، روز پایانی از هفته بیست و سوم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز با دیدار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان اصفهان پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان موفق شد حریف خود را ۲ بر یک شکست دهد. در این دیدار که تماشاگران استقبال زیادی هم از آن نکرده بودند، سرور جباروف (۹) و مسعود حسن زاده(۲۷ - پنالتی) برای سپاهان و ...

سپاهان دربی اصفهان را از ذوب‌آهن برد/ صعود زردها به رده هشتم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 15 اسفند 1395 18:13


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف ذوب آهن رفت و موفق شد این تیم را شکست دهد.

به گزارش مهر، روز پایانی از هفته بیست و سوم شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر امروز با دیدار تیم های فوتبال سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان اصفهان پیگیری شد که طی آن تیم سپاهان موفق شد حریف خود را ۲ بر یک شکست دهد.

 

در این دیدار که تماشاگران استقبال زیادی هم از آن نکرده بودند، سرور جباروف (۹) و مسعود حسن زاده(۲۷ - پنالتی) برای سپاهان و جری بنگستون (۸۷) برای ذوب آهن گل زدند.

 

شاگردان عبدالله ویسی با این پیروزی ۳۱ امتیازی شدند و تا رده هشتم جدول رده بندی بالا آمدند. ذوب آهن هم که با مجتبی حسینی نتایج خوبی گرفته بود چند هفته ایست دوران افت را سپری می کند با این حال با ۳۳ امتیاز همچنان در رده چهارم است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه