سیدجلال نه؛ سوپرمن!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 09:07. پرسپولیس با گل سیدجلال حسینی موفق شد از سد الجزیره بگذرد. به گزارش خبرآنلاین؛ تعویض دقیقه ۸۵ مصلح با احمدزاده، ارسال توپ به محوطه جریمه حریف، ضربه سر شایان مصلح و گل پرسپولیس برنامه‌ای بود که پرسپولیس در لیگ برتر مقابل گسترش‌فولاد هم با آن به گل رسیده بود. برانکو در شرایطی که مسلمان و کمال را روی نیمکت داشت، از وحید امیری و سیامک نعمتی ناامید شده بود و دستور تعویض‌شان را صادر کرد، فرشاد احمدزاده را هم بیرون کشید و در تعویض ...

سیدجلال نه؛ سوپرمن!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 09:07


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , سیدجلال
پرسپولیس با گل سیدجلال حسینی موفق شد از سد الجزیره بگذرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تعویض دقیقه ۸۵ مصلح با احمدزاده، ارسال توپ به محوطه جریمه حریف، ضربه سر شایان مصلح و گل پرسپولیس برنامه‌ای بود که پرسپولیس در لیگ برتر مقابل گسترش‌فولاد هم با آن به گل رسیده بود. برانکو در شرایطی که مسلمان و کمال را روی نیمکت داشت، از وحید امیری و سیامک نعمتی ناامید شده بود و دستور تعویض‌شان را صادر کرد، فرشاد احمدزاده را هم بیرون کشید و در تعویضی عجیب، تمام امیدش را به شایان مصلح بست.

 

دفاع ۱۸۸ سانتی‌متری پرسپولیس وارد زمین شد تا برای پرسپولیس گل بسازد. تبحر شایان روی توپ‌های هوایی، اتفاقی بود که پیش‌تر هم برانکو آن را مطرح کرده بود. برانکو بعد از تعویض عجیب مصلح با منشا در دربی گفته بود که از مصلح به خاطر قد بلندش و موفقیت در نبردهای هوایی استفاده کرد. شایان مصلح در هر بازی لیگ به طور متوسط ۲.۴ نبردهوایی می‌برد. در حالی که این آمار برای بازیکنی مثل علیپور ۱.۴ است و جلال حسینی هم به طور متوسط ۲.۷ نبرد موفق هوایی در هر بازی دارد. اتفاقی که برانکو را متقاعد کرده که جلوتر از ورود مسلمان، این شایان مصلح باشد که برای تغییر سرنوشت بازی وارد زمین شود.

 

گل برتری پرسپولیس هم روی همین تاکتیک به ثمر رسید. توپ به آسمان محوطه جریمه حریف فرستاده شد و در آن‌جا شایان مصلح بالاتر از همه به توپ ضربه زد. توپ به دیگر مدافع تیم یعنی جلال حسینی رسید و سوپرمن پرسپولیس هم با یک ضربه دقیق، این تیم را به مرحله بعدی فرستاد.

 

این گل شباهت زیادی به گل دقیقه ۹۵ پرسپولیس به گسترش‌فولاد داشت. در آن مسابقه هم مثل امشب شایان مصلح در دقیقه ۸۵ به جای فرشاد احمدزاده وارد زمین شد، توپ از میانه زمین به محوطه جریمه حریف ارسال شد، مصلح روی هوا بالاتر از همه ضربه زد و توپ را به هم‌تیمی‌اش پاس داد، سیامک نعمتی هم آن را گل کرد. به جز زننده گل، باقی ماجرا شبیه به گل امشب پرسپولیس بود. اتفاقی که نشان می‌دهد همه چیز طبق برنامه پروفسور پیش رفت و اصلا گل سیدجلال اتفاقی نبود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه