تاریخ انتشار : یکشنبه, 05 فروردین 1397 17:14. ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه برای پیوستن به رئال مادرید، شرط عجیبی را مطرح کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که سخت مورد توجه پرز رئیس باشگاه رئال مادرید قرار دارد،برای پیوستن به این تیم شرط عجیبی تعیین کرد. در حالی که چند ماه به آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی باقی‌مانده اما سوژه اصلی پنجره تابستانی ۲۰۱۸ از هم اکنون مشخص شده است؛ جدایی نیمار از پاری سن ژرمن. در حالی که سران این تیم متمول فرانسوی سعی د ...

شرط عجیب نیمار برای پیوستن به رئال

تاریخ انتشار : یکشنبه, 05 فروردين 1397 17:14


اخبار,اخبار ورزشی,نیمار

ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه برای پیوستن به رئال مادرید، شرط عجیبی را مطرح کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که سخت مورد توجه پرز رئیس باشگاه رئال مادرید قرار دارد،برای پیوستن به این تیم شرط عجیبی تعیین کرد.

 

در حالی که چند ماه به آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی باقی‌مانده اما سوژه اصلی پنجره تابستانی ۲۰۱۸ از هم اکنون مشخص شده است؛ جدایی نیمار از پاری سن ژرمن.

 

در حالی که سران این تیم متمول فرانسوی سعی دارند به هر نحو ممکن مانع جدایی نیمار شوند، اما خبرهای گوناگونی درباره بازگشت او به لالیگا و پیوستنش به رئال حتی با مبلغی بیش از ۲۲۲ میلیون یورو، به گوش می رسد.

 

در این بین رسانه اسپانیایی داریو گل مدعی شده است نیمار علاقمند است به رئال بپیوندد اما به یک شرط؛ سران رئال زین الدین زیدان را برکنار کرده و یورگن کلوب،سرمربی لیورپول، را جایگزین او بکنند.

 

البته بدون در نظر گرفتن این شرط نیمار، آینده زیدان در برنابئو هنوز نامشخص است و معلوم نیست سران رئال چه تصمیمی برای سرمربی فرانسوی خود گرفته اند،ممکن است قهرمانی در لیگ قهرمانان کفه ترازو را به نفع زیدان سنگین تر کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه