تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اسفند 1394 10:13. شرط طاهری: سهمیه آسیا بگیر؛. سرمربی کروات سرخپوشان و باشگاه پرسپولیس در حالی با یکدیگر به توافق رسیدند که طرفین شرط و شروطی برای هم گذاشتند. به گزارش جام نیـوز، اگر چه علی اکبر طاهری روز گذشته خبر از توافق با برانکو ایوانکوویچ داده اما مرد کروات فقط به مسئولان باشگاه قول داده و چیزی را امضا نکرده است. سرمربی پرسپولیس به سرپرست این باشگاه قول داده که پس از بازگشت از کرواسی و پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروز قرارداد خود را با این تیم امضا و تمدید خواهد ک ...

شروط برانکو پیش از تمدید قرارداد؛ این دو بازیکن باید در پرسپولیس بمانند!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اسفند 1394 10:13


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,برانکو

شرط طاهری: سهمیه آسیا بگیر؛
شروط برانکو پیش از تمدید قرارداد؛ این دو بازیکن باید در پرسپولیس بمانند!

سرمربی کروات سرخپوشان و باشگاه پرسپولیس در حالی با یکدیگر به توافق رسیدند که طرفین شرط و شروطی برای هم گذاشتند.

به گزارش جام نیـوز، اگر چه علی اکبر طاهری روز گذشته خبر از توافق با برانکو ایوانکوویچ داده اما مرد کروات فقط به مسئولان باشگاه قول داده و چیزی را امضا نکرده است.
 
سرمربی پرسپولیس به سرپرست این باشگاه قول داده که پس از بازگشت از کرواسی و پشت سر گذاشتن تعطیلات نوروز قرارداد خود را با این تیم امضا و تمدید خواهد کرد.
 
اما دلیل اصلی عدم کتبی شدن این تفاهم ها، شرط و شروطی است که طرفین برای همدیگر گذاشته اند. طاهری قصد دارد بندی در قرارداد جدید برانکو بگنجاند که در صورت کسب سهمیه آسیا اعتبار داشته باشد.

از سوی دیگر برانکو نیز خواهان تمدید قرارداد 4 بازیکن تیمش شده است. در حالی که قرارداد 10 پرسپولیسی در پایان لیگ پانزدهم به اتمام می رسد برانکو از باشگاه خواسته تا حداقل قرارداد کمال کامیابی نیا و مهدی طارمی تمدید شود.

تمدید قرارداد کامیابی نیا شاید کار راحتی برای طاهری و همکارانش باشد اما در مورد طارمی قضیه کمی فرق می کند!
 
یکی دیگر از شرط های برانکو برای تمدید قراردادش افزایش 20 درصدی مبلغ قراردادش است که گویا توانسته در این زمینه هم موافقت طاهری را جلب کند.

البته برخی نزدیکان باشگاه پرسپولیس معتقدند که برانکو به این دلیل زیر بار امضای قرارداد با مسئولان این باشگاه نرفته که پیشنهاداتی از امارات، قطر و مصر دارد و می خواهد پس از بررسی این پیشنهادات تصمیم نهایی را بگیرد.

 

اخبار ورزشی - جام نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه