شعار "مرگ بر نیمار" در نیوکمپ. تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 مرداد 1396 20:45. به نظر می رسد هواداران بارسلونا به شدت از رفتار نیمار و انتقال 222 میلیون یورویی او به پاری سن ژرمن عصبانی هستند. به گزارش ایلنا،دیشب برای اولین بار بعد از جدایی نیمار، بارسا در خانه میزبان چاپه کوئنسه برزیل بود و موفق شد با 5 گل این تیم را مغلوب کند. بلوگرانا دیشب با ارئه نمایشی بسیار خوب نشان داد که ممکن است جدایی نیمار تاثیر فراوانی در روند این تیم نداشته باشد اما برخی از هواداران بارسا از همین حالا عصبانیت خود را ...

شعار "مرگ بر نیمار" در نیوکمپ

تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 مرداد 1396 20:45


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,نیمار

به نظر می رسد هواداران بارسلونا به شدت از رفتار نیمار و انتقال 222 میلیون یورویی او به پاری سن ژرمن عصبانی هستند.

به گزارش ایلنا،دیشب برای اولین بار بعد از جدایی نیمار، بارسا در خانه میزبان چاپه کوئنسه برزیل بود و موفق شد با 5 گل این تیم را مغلوب کند.

 

بلوگرانا دیشب با ارئه نمایشی بسیار خوب نشان داد که ممکن است جدایی نیمار تاثیر فراوانی در روند این تیم نداشته باشد اما برخی از هواداران بارسا از همین حالا عصبانیت خود را از این بازیکن به شدیدترین شکل ممکن ابراز کرده اند.

 

بعد از آنکه در هفته گذشته تصاویری از آتش زدن لباس نیمار و به سطل انداختن آن توسط هواداران بارسا منتشر شد، دیشب نیز برخی از هواداران عصبانی بارسا در نوکمپ شعار "مرگ بر نیمار" را سر دارند که البته گزارش ها حاکی از آن است که عده این افراد زیاد نبوده است.

 

اما به هر حال تاریخ نشان می دهد که معمولا هواداران بارسا برخورد خوبی با بازیکنانی که از این تیم جدا می شوند ندارند و در صورت برخورد پاری سن ژرمن و بارسا در لیگ قهرمانان، ممکن است نیمار مورد توهین آنها قرار بگیرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه